Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg vissza kell vinni 1...

Tényleg vissza kell vinni 1 hónapos babát kontrollra a Kenézybe ha ott született egy általános gyermekorvosi vizsgálatra?

Figyelt kérdés
és ha igen hova?
2012. szept. 27. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekemet 2010- ben 6 hetesen kellett vinni neurológiai vizsgálatra a Kenézy-be a csecsemő és gyermekosztályra és csípőficam vizsgálatra szintén 6 hetesen a SZTK-ba.
2012. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neonatológiára 6 hetesen.
2012. szept. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Leírnád hol találom ezt pontosan? Beutaló kell?
2012. szept. 28. 09:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az alagsorba kell menni, ahol az ambulanciák vannak. Az ajtóra ki van írva, hogy utógondozó. Beutaló nem kell, elvileg a kórházban kaptál egy papírt mikor hazajöttetek, és azon van rajta, hogy melyik nap, hány órára kell menni. Lehet, hogy a zárójelentésen van, nézd meg.
2012. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem! Nem kaptam papírt, a zárójelentésen csak a 6 hetes csípõszüréssel kapcsolatban írtak. Minden ott született babának részt kell vennie ezen a vizsgálaton? Mert akkor természetesen elvisszük, csak erröl nem szólt nekünk senki, most a védönö említette, úgy hallotta van ilyen utóvizsgálat de nem biztos
2012. szept. 28. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, hogy kötelező-e, de ha felhívod őket, biztos adnak időpontot. Én azért elvinném, elég alaposan megvizsgálta a doktornő.
2012. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!