Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az infacol jó a hasfájósság...

Az infacol jó a hasfájósság végéig (úgy 3 hónapos koráig) vagy közben váltani kell gripe waterra?

Figyelt kérdés
Nehezen szokta meg ennek az ízét is, jó lenne, ha nem kellene egy még rosszabb ízűre váltani...
2009. aug. 3. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én adtam mind a kettőt mert annyira fájt a hasa,hogy kipróbáltam mindent de az infacolnál maradtam nálunk sajna annyira sokat nem segített talán többet pukizott tőle,de én adtam 3 hónapos koráig az infacolt
2009. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A gripe nagyon finom!:)

A kettő egyébként nem ugyanaz..Az infacol a buborékokat segít összegyűjteni hogy könnyebben kijöhessen, a gripe meg hascsikarás ellen van. Persze mindkettőt a hasfálásra ajánlják.Nálunk úgy vált be hogy a infacolt/espumisant adtam szpoi előtt, közben vagy utána meg a gripet.

2009. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én felváltva adtam,mert valamikor ez segített,valamikor az,de aztán vettem aktuvátort azt végig használtam és még most is ha fáj a foga.
2009. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy gondolod, hogy használ, akkor nem kell váltani. Nekünk egy idő után már nem volt olyan jó, akkor váltottunk a Sab simplexre, ami viszont nagyon bejött.
2009. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, egyelőre jó az infacol.
2009. aug. 3. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!