Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maxi cosi babahordozoval...

Maxi cosi babahordozoval kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 honapos, sajnos a mozeskosarban nem marad meg:( szerintetek lehet setaltatni a babahordozoban? Marmint ha azt helyezem a babakocsi vazra? Azt hallottam, hogy maximum 45 percet tolthetnek ebben a babak egyszerre, mert karos a gerincukre. Tapasztalatokat, velemenyeket nagyon koszonok! (nincs ekezetem elnezest)

2012. szept. 18. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet sétáltatni benne, csak mint írtad, max. 30-45 percet, ne abban aludjon 2 órákat! Abban görnyed a gyerek, neki pedig egyenesen kell feküdnie!

Az én lányom is ordított a babakocsiban, mindig az volt hogy a gyerek az ölemben, a kocsit meg toltam üresen:))

Megszokta a Mózest egy idő után! Vettem rá lógós zenélő játékot, azt nézegette, próbálta megfogni, és akkor mentünk sétálni, mikor tudtam hogy aludni fog, már fáradt!

2012. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én abba szoktam sétáltatni, babakocsihoz csatlakoztatható nekem is! Nekem van, h 1 órát, van h többet van benne. Én kérdeztem, mondta a doki, h lehet... Maxi cosi van nekem is, nem a leggagyibbat vettem, így a doki is mondta, h ezek az újak már nagyon jók és ha nem egész nap van benne, nem lesz baja! Szerintem sokkal jobb is, mert kilát jobban, a sport rész meg az én lányomnak még nagy kicsit (6hós), én azt szerintem majd 1-2hónap múlva fogom elővenni és azt csatlakoztatni! :)

2012. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!