Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos babám egyszer...

5 és fél hónapos babám egyszerűen nem akar csak 3Xtápszert enni és egyszer olyan 40 50ml gyümit. Már kivagyok. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Igaz 10kg a gyerek de azért 3X200ml táp kevés 2napja csinálja ezt. Tegnap még 11kor felkeltettem és adtam neki de csak 140et ivott nagy nehezen z volt a 4. tápevés. A férjem mondta hogy hagyjam de nem mertem mert 15:40 től semmit nem evett ivott.
2012. szept. 28. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jön a foga. Én úgy tudom, hogy van olyan baba, akinek olyankor kisebb lesz az étvágya.
2012. szept. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet a foga, az én babám sem evett olyan jól mikor jött a foga. Előtte megevett 180 ml-t, akkor meg 120-130-at alig bírtam megetetni vele. A lényeg szerintem, hogy ne erőltesd neki, úgysem eszik meg többet, mint amennyi kell neki. Itass vele sok folyadékot!
2012. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a fiam 8 hónapos koráig nem volt hajlandó mást elfogadni csak anyatejet -- semmi baja nem lett tőle ö 6 hónaposan volt 10,5kg


ha nem akar mást enni akkor kapja a tápit

majd megjön a kedve nem szabad erőszakoskodni


ha ti eszek üljön veletek egy asztalhoz tegyél kistányért elé és pár gyümi falatott had nézegesse fogdossa

itasd mindenképpen vízzel -- a kiszáradás miatt

2012. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek változik az étvágya, a babáknak is. Lehet pár napig így fog enni, de pár nap után megint rendesen eszik majd! Nálunk felnőtteknél is van olyan, hogy alig eszünk valamit és van, hogy többet is a szokásosnál. Ne aggódj, nem lesz baj! :)
2012. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott:) 2napja megeszi a házat a gyerek:DD
2012. szept. 30. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!