Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem alszik keveset? 4 hónapos...

Nem alszik keveset? 4 hónapos babám napközben csak összesen 1-2 órát alszik (van hogy 30 percekből tevődik össze). Este 8-9-től reggel 5-6 óráig alszik. Este már 6-7 órakor nagyon nyügi, de nem akar elaludni. Próbáljam erőszakolni? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Csak azért aggódom, mert úgy hallottam alváskor fejlődik az agykéreg és hogy ez az alvás mennyiség nem kevés-e.
2010. máj. 4. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neki valószínűleg kevesebb az alvás igénye. ha napközben jó kedvű akkor nincs gond, ha este nyűgös,akkor próbáld meg altatni még fürdés előtt egy kicsit.
2010. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy az enyém is ennyit aludt csak... még mostanában is van, hogy kihagyja a hosszabb alvást. De a délutánjaink nekünk is nehezen telnek, fél6, 6-tól elég keserves... Normális vagy nem, annyit alszik, amennyire szüksége van.
2010. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én kislányom is ilyen keveset alszik.3-szor,4-szer 30 perceket.Viszont nekem éjjel 1-szer felkel.A védőnő szerint ennyi az alvásigénye.Mi fél 8 körül fürdünk,de még olyan fél 7-kor szundit egy 20 percet.4,5 hónapos a kislányom
2010. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
xd
2022. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
denerjn
2022. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!