Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Július első napjaira kiírt...

Július első napjaira kiírt kismamák, van már látható pocitok? Van vmi megosztható tapasztalat, akár a baba mozdulása, közérzet stb?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 10:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sógornőm júli 5-re van kiírva. Ha nem ismerném nem mondanám meg hogy terhes, nagyon vékpny pedig. Ha kihúzza magát akkor egy picit látszik már hogy domborodik a hasa.
2009. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia, én Jún.1-re vagyok kiírva, pocim már van 93 cm (tegnap mértem le)amúgy alacsony vagyok. A hétvégén "mozdult meg" elsőnek úgy komolyabban a babám, szinte egész nap éreztem.A közérzetem jó, de én eddig se voltam rosszul nagyon. És kislányt várunk:) Te hogy érzed magad? Tudod már kit rejt a pocak?

Üdv: 20 hetes kismami

2009. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jah bocsi júniust olvastam:)
2009. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom nem gond,hogy én nem az elejére,hanem a végére vagyok kiírva a júliusnak,és mégis írtam :))

Nálam már bőven látszik,igaz nem is az első baba (3.)A közérzetem lassan már alakul,mert eddig az örökös émelygés kísért.Néha hányással :))

Az éjszakai wc-re menés még mindig tart.A babát néha érzem mozogni.De van úgy hogy 2-3 napig semmi,olyankor gondolom befelé mozdulgat :))

Mkinek további szép babavárást :))))

2009. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia,

Elvileg 07/02 amikor szülök:) de a manó ha ilyen iramban nő, akkor holnap:) Majd két héttel nagyobb mint kéne neki, és rettentő eleven, ugyanis már dec 31óta 200% hogy ő rendetlenkedik odabent, nem is kicsit. (apjával közösen nem hagynak aludni:) csikire erőteljesen rugdos, és keresi az apája kezét... vicces:)) A mozgása valami leírhatatlan jó érzés, bubizás az elején... nekem ahoz hasonlít:)

Lassan elhagyom a csicsi korszakot, és kezdek pörögni, a pocakot, és a melleket leszámítva teljesen úgy viselem magam, mint mikor nemterhesen voltam... Pocak+2mell=fél méterrel előbb bent vagyok ahová megyek:)

2009. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

:) Örülök neki,h jól érzitek magatokat!!:)

Én július 5-re vagyok kiírva -első babánk- de még semmi nem látszik.Na jó,ha ruha nélkül nézem,mintha jóllaktam volna:)

De akkor ez nem "kóros"?! Ahogy olvasom..

Nagyon vigyázzatok magatokra,Boldog babavárást mindannyiunknak!!:):)

2.válaszoló: Sajna még nem tudjuk a nemét,bár a 15.héten voltunk orvosnál-uh- és a férjem látni vélte a kukacát:):)

De az orvos még nem mondott semmit.

Természetesen a Te válaszodnak is örültem:)

2009. jan. 12. 11:05
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Első babás vagy?
2009. jan. 12. 11:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Kóros???????Az első babámmal már a 9. héttől alakult,a 2-nál félidősen is alig látszott vmi,most pedig újra ua. mint az elsőnél.Dehogy kóros,majd kigömbölyödik a pocakod :))
2009. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia, igen:)

És nagyon örülök neki, hogy sikeresen veszem ezt a csodálatos akadályt:)

Híztam 4kgot 63-67re, ellenben egészséges 7hónapos kismamaformám van, nem repedek, a manó jól van...

Csak szülni nem akarok:D de az is itt lesz.

2009. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, nagyon boldog babavárást.
2009. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!