Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány nap után lehet "leszokott...

Hány nap után lehet "leszokottnak" nyilvánítani?

Figyelt kérdés
15,5 hós fiam 1 kerek napja nem cumizik, és nem is keresi. Hány nap elteltével felejti el teljesen a cumi dolgot?
2012. szept. 28. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
3-4nap amig keresni szoktak, de ha kitart a szulo elfelejtik es mar kesobb mas baba cumija sem fog nekik kelleni
2012. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már 3,5 napja nem keresi a cumit, nem is kéri semmilyen helyzetben. :)
2012. szept. 30. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
off: megkérdezhetem hogy hogyan csináltátok?
2012. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze. Nos, ez már egy kialakuló dolog volt, mert már 1 hónapja egyre kevesebbet kérte, nappal csak akkor, ha meglátta, amúgy alvásnál, autóban, és babakocsiban viszont mindig nála volt. Aztán alvásnál is kiköpte már 2 perc után.

Csütörtökön voltunk állatkertben, délután hazaértünk, és eldugtam úgy, hogy ne lássa. Nem is kérte. Mondtam a férjemnek, hogy kipróbálom, elalszik-e nélküle. Elaludt. Na akkor úgy eldugtam, hogy biztos ne találja meg. Az óta sem kereste, nem is kérte. Sőt ma, az egyik kis barátjánál meglátta, hogy cumizik. Elvette tőle a cumiját, megnézte, majd visszaadta, és akkor sem kérte az övét, és az óta sem. Szóval egyik óráról a másikra leszokott róla lényegében magától. Érdekes, mert egyébként nem azért dugtam el, hogy leszokjon róla, hanem hogy nap közben ne kérje, feleslegesen ne legyen a szájába, és ez lett belőle. :)

2012. szept. 30. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom éppen 2 hete nem cumizik, és már pár napja nem is kéri egyáltalán. Én már őt leszokottnak nyilvánítom, már majdnem 3 éves. Szerintem elég nagy már ahhoz, hogy ne legyen rá már szüksége semmilyen helyzetben, sem betegség, sem más dolog esetén. Kopp-kopp-kopp.
2012. okt. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!