Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenjem be babám nyakát?

Mivel kenjem be babám nyakát?

Figyelt kérdés
Kicsit husikás,tokás nyaka van és összeér a bőre. Most fürdetésnél láttam,hogy ki van pirosodva. Van Sudocream-krémem itthon. Jó lesz rá? Illetve Neogranormon testápoló vagy kenőcs?Hétvége van,nem elérhető a védőnőm. Köszi,ha írtok. 6 hetes baba anyukája.

2012. szept. 28. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem baba puderral hints be.
2012. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne krémeket kenj rá, mert attól csak még jobban "bepállik". Igaza van az elsőnek, a hintőpor a legjobb erre.
2012. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is ilyen. A gyógyszertári hintőpor összecsomósodott és nem is lett jobb töle. Viszont a neugronormantol, egyszer be kentem és reggelre gyönyörü lett.
2012. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 alaszka ***** válasza:
Az én módszerem az volt, hogy minden fürdés előtt átkentem a hajlatait, meg a kis tokája alatt babaolajjal, és utána fürdés. Így nem kellett hintőpor sem. A legjobb a sima gyógyszertári levendula, vagy napraforgó olaj.
2012. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. szept. 28. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyógyszertári hintőpor nem erre való, hanem a köldökre, vagy sebekre.

Én sima Nivea hintőport szórtam a nyakára, megoldotta a problémát.

2012. szept. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A folyékony hintőpor nagyon jó - erre is. Frezyderm a márka, nem olcsó, de sokáig elég és tényleg nagyon jó!
2012. szept. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!