Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Jázmin tucat név. Na nézzük...

A Jázmin tucat név. Na nézzük mennyi anyuka adta a gyermekének? Vsgy hány kismama adná ezt születendő lányának?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 04:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az en 4 es fel honapos kislanyom Jazmin.A ferjem almodta meg 3 evvel ezelott hogy kislanyunk lesz es Jazminnak fogjak hivni.Mivel nekem is nagyon tetszett mar reg ellett dontve,mas nevet el sem tudtam volna kepzelni neki:) Szoke haju es kek szemu de akkoris illik ra(ha lehet ilyet mondani egy ilyen pici babara) Amugy Erdelyben elunk es itt egyaltalan nem tucatnev,sokan akiknek mondtuk nem is hallottak meg azelott.Ovikban tanitok angolt,5 csoportom volt,egy Jazmin sem volt:)
2012. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, 28hkm, az én lányom is kislány lesz, csak én 27 hetes vagyok :) akinek Jázmin a kislánya, és Botond a fia, gyönyörű nevet választottál, ha fiam lett volna tuti hogy a Botondot adtam volna neki, ezt már a pozi tesztnél kikötöttem, Annás anyuka, gyönyörű neve van a kislányodnak, annak ellenére hogy "tucat" én sem ismerek egyet sem. :) jó babázást, babavárást mindenkinek.
2012. szept. 29. 12:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez az egyik kedvenc lánynevem:) Mikor terhes lettem, már előre kikötöttem a páromnak, hogy ha lány lesz akkor Jázminnak fogják hívni. De három fiam született. Adrián, Ármin, és a 4hónapos Benett. Na talán majd úgy 2-3év múlva, hátha összejön egy kicsilány is. És ő bizony Jázmin lesz.
2012. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jázmin, Boti anyu vagyok. Van még egy, ő Richárd Koppány:)
2012. szept. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én kislányom Jázmin,szerintem nagyon szép név!A második kislányom Barbara....szép az is!
2012. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!