Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka/kismama...

Van itt olyan anyuka/kismama aki vásárolni vagy árulni jönni fog a budapesti októberi nagy börzére? Akár árusként, akár vevőként mire számítotok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre én is kiváncsi lennék:) Első babánkat várom, decemberben érkezik es biztos, hogy megyek a börzére:) meg sosem voltam, ugyhogy várom a tapasztalatokat én is, remélem nem baj Kedves Kérdező!

25 hkm

2012. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is decemberre várom a fiunkat. Neked fiad vagy lányod lesz? Mikorra vagy kiirva? Mit tervezel venni a börzén?
2012. szept. 12. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:

December 25-re vagyok kiirva:) kisanyunk lesz, Jázmin:)

Ruhakat, játékokat, babaplédet, bármi ilyet ami megtetszik :)

Te mit szeretnél venni?

2012. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én vásárlóként fogok kimenni. Voltam májusban és nagyon szuper volt. A párommal mentünk ő viszont nem szereti a vásárlásokat, de még neki is tetszett. Mindent meg lehet venni a babáknak. Ruhák, játékok, babakocsik stb... tényleg minden van és baromi jó áron 15000 ft-ot költöttem és megvettem a gyereknek minden nyári ruhát. Gyerekülések, kiságyak egyszóval tényleg mindent megkap odakint az ember. Némely esetben töredékéért a bolti árnak. Persze ez olyanoknak szól akinek nincs ellenére a használt holmi.

Remélem tudtam segíteni!!!

2012. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én dec 8-ra vagyok kiirva. 62-es rucikat, talán ágyneműt és overált szeretnék venni, meg persze ha valamit nagyon jó áron adnak, akkor bármit. :)
2012. szept. 12. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok!

Én már 4 éve járok rendszeresen a börzére és csak ajánlani tudom! A gyerkőceim ruháinak 80% onnan van! Nagyon jó minőségűeket, alig használtakat is tudtok venni jó áron! Babakocsit is ott vettünk, 42 ezer forint volt, 4 éve gurul, 2 gyerek strapálta!

Játékokat is lehet találni, persze inkább nagyobbaknak valót (azért baba játékot én nem vennék használtat, de 1 évestől már simán).

Amit javaslok, hogy hátulról kezdjétek a barangolást, mert ott vannak az anyukák. Elöl a "hivatalos" turkálók vannak. Ott sokkal drágábbak a dolgok, 1500-ért adnak olyan pólókat, amit hátul a kis asztaloknál 500-1000-ért már meg tudsz venni. Persze ott türelmesebbnek kell lenni, hogy találj valami igazán jót, de az ár miatt sztem megéri az anyukákat választani :)


Szép babavárást!

2012. szept. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!