Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudom befelé forduló...

Hogyan tudom befelé forduló bimbóval megetetni?

Figyelt kérdés
Nagyon befelé forduló a mellbimbóm,és nem tudja normálisan cuclizni.próbálkozunk bimbó-védővel,már minden helyzetben voltunk,összecsípem a bimbóm, de miután nagy nehezen rákap,egy két szívás után "kiköpi" vagy nem szopizik tovább.a jobb bimbómat már ferdére deformálta és ki is sebzett.Azzal általában olyan 15-20 percet szokott szopizni majd elalszik a cicin.Tudok neki így eleget adni?Vagy ha elalszik a cicin,költsem fel hogy szopizzon tovább? "Egy 6 napos anyuka"
2012. szept. 29. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
"Az én időmben" lehetett kapni a patikában egy üvegharang alakú bimbóvédőt, aminek gumicucli volt a végén.Sokkal praktikusabb kialakítású volt, mint a müa. bimbóvédők. Rá lehetett cuppantani a mellre, amig a baba szopizott vákuum keletkezett belül...nem tudom jobban leírni, de nagyon hasznos volt, egyből megoldotta ugyanezt a problémát. Remélem ma is lehet kapni ilyet...
2012. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vannak praktikák..vagy te birizgálod magadnak mig bimbós nem leszel vagy pl jégkockával "bedörgölöd" szintén addig mig bimbós nem leszel és úgy adod be neki az első fiamnál nekem is befelé forduló volt és nekem ezek váltak be..
2012. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén ilyen problémám volt az első babámmal,csak a bimbóvédő segített,mert amíg picike(pár hetes)volt,addig nem tudta megtartani a szájában a cicit,folyton elengedte.Olyan 1 hónapos korától megerősödött annyira,hogy bimbóvédő nélkül is tudott enni,képes volt kifelé fordítani a bimbót és meg is tudta tartani.Nyugodj meg,pár hét múlva képes lesz rá,hogy hatékonyan kiürítse a cicit,csak gyakorolnia kell.Nehogy elkeseredésedben tápszerhez nyúlj,mert hidd el menni fog ez, csak pár hetet kell türelemmel kivárni.Az én kisfiam 15 hónapos korig szopizott ilyen ciciből.A következő babánál már nem lesz ennyire befordulva,és könnyebb lesz.Van egyébként az aventnek egy niplette nevű terméke ilyen esetre,de én azt nem próbáltam,esetleg keress rá a neten.Sok sikert és jó egészéget!

2012. szept. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen bimbóvédőd van? Én ezt nagyon ajánlom neked, mert nagyon nem mindegy szerintem, hogy milyen a bimbóvédő:

[link]

Ez a vákuumot képez és rajta marad a melleden.Vékony könnyen bekapja a baba.Kitartást kívánok. Nemsokára egymásra hangolódtok :)

2012. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!