Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tehetnék, ha kész gyötrelem...

Mi tehetnék, ha kész gyötrelem megetetni 3 és fél hónapos babámat, mert minden más jobban érdekli?

Figyelt kérdés

2 perc után abbahagyja picim a szopizást, mert talál valami érdekesebbet.Aztán 10 perc mulva rájön, hogy ő éhes.

Többnyire a nagyobb testvére veszi el a figyelmét,de őt meg hiába kérem addig foglalja le magát valami játékkal, hiába.

Így nagyon elhúzódnak, sokáig tartanak az evések.Nálatok is előfordult ez, hogyan oldottátok meg a problémát?


2012. máj. 9. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsötétített szoba, szopis ágy. Mi mindig ott szoptunk, és a gyerekem tudta, ha oda megyünk, akkor nincs más.

A nagyobbnak meg addig betettem egy mese DVD-t. Tudom nem a legjobb megoldás, de ő sem volt másképp csöndben.

2012. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Biztos, hogy van elég tejed? (Nem ijesztgetni akarlak.)
2012. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad már kendőben szoptatni vagy valamilyen könnyű takaró alatt? Tetrapelussal "letakarni"?
2012. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is állandóan ott sertepertél a nagyobb, de a kicsi attól eszik tovább. Max. a szemét forgatja, meg fülel, hogy mi történik. Mondjuk ő már 5 hónapos. De szerintem ha igazán éhes lenne, nem lehetne kizökkenteni az evésből a tiédet sem. Ne etesd egyből ébredés után, várd meg, míg "kéri".
2012. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindegyőtöknek!

Ha csak ketten vagyunk a szobában, akkor eszik rendesen, de amint ott van a testvére is, akkor nem.Valahogy megpróbálom a külvilágtól elzárni, csak a nagy értse meg, hogy miért .

2012. máj. 10. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!