Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha a kezdetektő...

Mit csináljak, ha a kezdetektől hason fektetve altatom a kisbabám, aki most már 3 hónapos és a korához képest kicsit masszívabb, anyatejes. Próbáljak most változtatni?

Figyelt kérdés
A szülés után megilyesztettek a baba nyaka miatt. (Izomgyengeség, elég ingatagon tartotta a nyakát) De most voltunk kontrolon és minden okés, viszont új háziorvoshoz kerültünk, aki mondta, hogy ezentúl inkább háton fekve aludjon éjjel. Persze tudom ezeket, hogy a bölcsőhalál miatt javasolja. De nappal persze mindig háton van a babakocsiba, ha megyünk valahová, és ha megáll a kocsi, szinte azonnal megébred. Nem vagyok elkésve ezzel a változtatással?
2009. aug. 3. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


mi most vagyunk 7,5 hosak és csak hason alszik el!

Kezdetektöl fogva, ha hanyatt rakom felébred, vagy el sem alszik!

Most hogy ennyi idös már magátol forog, ugy alszik ahogyan neki jo! :))

2 gyerekem van a nagyobbik 5 éves, de ö is csak hason aludt el!

Hozzáteszem mindkét gyerekem hasfájos volt!


Üdv!

És ne aggodj, semmi baj nem lesz!

2009. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok, mint az előző hozzászóló. Van egy 3 éves lányom és egy 5 hós kisfiam. Mindketten hason alszanak, csakis úgy tudnak elaludni. Sosem volt semmi probléma abból, hogy hason aludtak. Ha a fiamat a hátára fektetem le max 1 órát képes aludni, többet nem. Úgyhogy csakis hason altatom és nem volt belőle semmi problémánk.
2009. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sógornőm kislánya is hasonalvós. Amikor már forgott és hátára merték rakni, mindig hasra fordult, egyszerűen így szeret. Most másfél éves, semmilyen hátránya nincs ebből.

Ha így kényelmesebb neki, hagyd!

2009. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én két hónaposom is mindig hason alszik, sőt nekem babakocsiban is úgy van, néha van csak el háton a kiságyban, mikor a csilingelőjét nézegeti. Aludjon úgy, ahogy neki kényelmes!
2009. aug. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtattatok!
2009. aug. 4. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!