Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes, anyatejes babának...

3 hetes, anyatejes babának újra zöld kaki?

Figyelt kérdés

Normális dolog ez, vagy kezdjek el aggódni, hívjak orvost, vagy elmúlik magától?

Ma reggel azt vettem észre, hogy újra zöld a széklete, mint mikor hazahoztuk a kórházból és kicsit sárga volt.

Csak anyatejet kap, 3- 3 és fél óránként eszik, átlag 70-80 grammokat. Hasfájós az első hét óta, az orvos tanácsára infacolt használunk.

Mitől lett a már szép aranysárga kaki helyett megint zöld, kicsit "nyákos" a széklete?

Válaszokat előre is köszönöm!



#3 hetes #zöld-kaki
2012. szept. 30. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
nem evett többet a szokásosnál? nálunk akkor van ez, ha az átlag 80-90 helyett mondjuk 130-140et eszik. akkor zöld lesz a kaki először aztán jön a hasmenés
2012. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A védőnőm azt mondta, hogy akkor fordul elő, ha több "hígabb" tejet evett, mint "sűrűt", vagyis ha túl hamar átrakja az ember a másik cicire. Nálunk is volt ilyen, én is nagyon megijedtem.
2012. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

3-4 óránként rakom át másik cicire. Nem gondolom, hogy ez túl gyakori lenne.

Nem evett többet mint szokott, de tegnap este olyan mohón evett, hogy szó szerint fájt amikor szívta.

Lehet szoptatás előtt egy pár ml-t fejek, hogy több zsíros tejcsit egyen.

2012. szept. 30. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!