Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyre többször gondolok arra,...

Egyre többször gondolok arra, mi lenne ha elveszíteném a kislányom - miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kislányom 15 hónapos, 23 hetes kismama vagyok, és fogalmam sincs miért de egyre többször jönnek a rossz gondolatok, hogy mi lenne ha... esténként lefekvés után csak nézem őt, és elsírom magam, mert azt érzem elveszíthetem! Nem voltam eddig túlaggódós Anyuka, de most egy kis piros kiütés, vagy bármi halálra rémít, rettegek, hogy valami baja lehet... tudom, hogy minden anya aggódik, de ez már nem természetes, s a napokban csak erősödik... a terhesség miatt lehet? megkavarnának a hormonok? Volt valkai így?


2012. szept. 30. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Csak a hormonok szívatnak.
2012. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor abbahagyhatnák, mert ez iszonyú! - hiába próbálok nem gondolni rossz dolgokra, de már a legrosszabb is lejátszódik a szemem előtt, és hogy milyen lenne akkor a lakás nélküle... most is mindjárt elbőgöm magam... :(
2012. szept. 30. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Abortuszod volt korábban?
2012. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére nem volt, elsőre sikerültek a babócák is , nem volt vetélésem sem...
2012. szept. 30. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális folyamat, elég kellemetlen sajnos, de nem ritka. Elvileg idővel magától elmúlik. Ha nagyon zavar, beszélgess el a problémádról a védőnővel, aki ajánlhat egy jó szakembert. Nem hiszem, hogy szükség volna pszichológusra, de valami ilyesmit.
2012. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!