Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok ilyen béna,...

Csak én vagyok ilyen béna, hogy nem tudom beállítani?

Figyelt kérdés

Van egy home by somogyi bébiőrünk, használtan vettem.

De nem tudom,hogy minden bébiőr ilyen,vagy cska ez,vagy valamit nem jól csinálok?


Ott van a kiságy végében,a lányom feje felett, és állandóan berecseg, ha megmozdul,vagy csak nyöszörög egy kicsit,akkor recseg. sírásnál szép tisztán hallani mindent.


Messzebb kellene tenni,vagy mit csináljak?


2012. szept. 30. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, a kérdésre is válaszolok részben, meg nem is :D Én is ilyen "béna" vagyok, mert nálunk ugyanezt csinálja a bébiőr, úgyhogy engem annyira felidegelt (pedig követtük a leírást is), hogy szépen visszacsomagoltam a dobozba. Fogalmam sincs hogy miért, vagy lehet hogy ennek ilyennek kell lenni!!?? Különben én már mindenféle pózban, helyen kipróbáltam, de ugynígy recsegett. Amúgy a kiságyba nem szabadna tenni, legalábbis nekünk aztírta a papír, hogy minimum 1 méterre a gyerektől...
2012. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk nem ez a márka van, de biztos a tiéteken is lehet állítani az érzékenységet, valószínű, a legérzékenyebben van. Rakd messzebb a kiságytól, nem kell a kicsi fejéhez rakni. Nekünk kb. 2 m-re volt a kiságytól.
2012. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az érzékenységet kellene állítani, és nem is kell olyan közel tenni. Nálunk az ágytól kb. 3 méterre van, így nem recseg, de mindig meghallom, ha sír, sőt azt i, ha nagyon sóhajt vagy motyog álmában.
2012. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!