Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok...

Mennyi idős volt a babátok amikor kinőtte a babakocsi mózeskosarát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 10:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Baba méret és évszakfüggő. 1.babám 3300 gramm 55 cm mel született, novemberben így vastag overálban jó volt teljesen a mózes, és mivel kifelé mentünk a télből így még 6 hónaposan is jó volt (74-75 cm standard méretű mózesünk volt).

Második babám októberi de 4500 graamos és 60 centis volt mikor született, 3 hónaposan pedig 7 kiló és 70 centi így már februárban csak sportülést használtuk döntve félig ülve.

Harmadik babám aug.végi 4 kilóval született ugyan de nem volt hosszú baba és nem is nőtt olyan iramban így neki február márciusig simán jó volt méretre a mózes, csak azért cseréltem le mert már nem aludt babakocsiban napközben és inkább nézelődött.

2012. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
4 hónaposan már kinőtte!
2012. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy nehéz multifunkciós babakocsim volt legelőször (tako) aminek imádtam a rózsaszín színét, de hagyományos külön merev falú mózeskosara volt amit le kellett cserélni a vázon. 4 hónaposan kinőtte mert nagyon nagy baba. Összehasonlítottam az összessel a boltban, mert csak pocakon aludt míg végül csak 1 volt nagyobb (stokke mózeskosara). Abban viszont majdnem 7 hónapos koráig tudott aludni. Most 1 éves és már a sportrészt használjuk, de nem szeret igazán babakocsiban aludni, mert nem tud hasra fordulni... Egyébként meglepő, hogy a többihez képest mekkora nagy batár ez a babakocsi. 2-3 lépés távolságra meg már olyan kicsinek látszik:D Biztos, mert magas az ülés. Sajnálom, hogy nincs olyan babakocsi aminél valahogyan be lehetne kötni hason fekve a kicsit, mert kislányom mindig úgy alszik el. Kész kínszenvedés neki egy babakocsis út ha fáradt, mert elalszik és arra kel, hogy fordulna és nem tud.:(
2012. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!az én babám is hason fekvős,most 3 hónapos,(6kg)de ahogy látom még egy hónap és kinövi sajnos.pedig imád benne aludni.NA mind1 majd szerzek egy Tescos kocsit majd eltologatom abban....:-)))
2012. okt. 1. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!