Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam? Nem tudom...

Hogy csináljam? Nem tudom rendesen kiszívni az orrát.

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám és csak az a rendes fajta (ilyen gumis, pumpás) orsszívónk van, de nem ér be elég mélyre, mert látom hogy ott van az orrában a takony (sorry) de hiába szívom, nem jön ki.
2012. okt. 1. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Azokat az agyáig is feldughatod,de nem fog kiürülni. Vegyél egy porszívóra csatlakoztathatót.Én egy "csúcsszuper" elektromost dobtam ki és váltottam,mert ez vált be. Azt hiszem Arianna orrszívó porszívó volt.
2012. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jégtánc ***** válasza:
73%
Mi is a kézit használjuk,,ha nagyon száraz a takony,akkor előtte befújok neki sprayvel.Általában már ki is tüsszenti utána.Viszont ha őt nem zavarja,akkor hagyd .Nem kell mindig piszkálni
2012. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Porszívós megoldást javasolnék, meg párologtatást a szobájában, és ha lehet, orrcseppet vagy orrsprayt. Kérdezd meg a gyógyszertárban, hogy van-e olyan készítmény, amit már 2 hónaposnál használhatsz.
2012. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél porszívósat. A pumpással semmit sem fogsz érni.


Leülsz a földre terpeszben. A gyermek két karját a lábad alá teszed, a fejét pedig a lábad közé és elkezded a porszívós orrszívóval szívni az orrát.


Kellemetlen, mindenki utálja, de jobb, mintha bent maradna a takony.

2012. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáltad először fellazítani? Erre nagon jó pl a Sterimar, ha van otthon. De szerintem a legjobb, ha beszerzel egy porszívós orrszívót. Én nagyon idegenkedtem tőle, most először beteg a babám, de olyan igazi taknyosan. Szórakoztam én is a kézivel, elektromossal. De feladtam, vettem porszívósat, az kiszedett mindent.
2012. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Atroposz ***** válasza:
100%
Az én lânyom màr hagyja magàt;hogy kiszivjam az òrát a porszivò orrszívòval.
2012. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Porszívósat vegyél. Előtte fúj az orrába tengervizes orrspayt, Sterimart javaslom. Abból van a kifejezetten babáknak készült szórófejes is. Fellazítja a váladékot, és védi az orr nyálkahártyáját. Aztán állítsd a legalacsonyabb fokozatra a porszívót, vagy ha nem fokozat állítós, akkor nyisd ki a légáteresztő szelepet, és uccu neki. Amíg szívod, a mutatóujjaddal a másik oldalon masszírozd az orrnyerget oldalt, azzal is lazul a váladék, és jobban ürül. Ezt a fül -orr-gégész mutatta, akihez a fiamat hordtam.
2012. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!