Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudok megnyitni még...

Hogyan tudok megnyitni még több tejcsatornát? A babám nem szívja ki rendesen (szerintem), és ugye folyton éhes, és 60-70-ket eszik, holott az adagja 120. Vagy akkor hogy csináljam?

Figyelt kérdés
3hetes
2010. márc. 15. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a fejés volt a megoldás, minden szopizás után Avent kézi mellszívóval. Legalább egy hétig. Borzasztó fárasztó, de megérte.
2010. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És utána beállt, és rendesen kiszívta mindet? Nekem elektromos mellszívóm van,de semmit nem ér. Érdemesebb kézire váltani?
2010. márc. 15. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem jól teszed mellre. Ügyelj rá, hogy bekapja a bimbóudvart is. Ha így csinálod és akkor is csak ennyi, akkor kevés a tejed. Fejd le minden szopi után. A gyerekorvostól kérj tanácsot. Nehogy éhezzen a baba. Legyen otthon tápszer mindenfélekép.
2010. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáljatok más pozitúrát. Ülve, fekve, úgy is lehet, hogy fordítva fekszel mellé.(hasánál van a fejed)
2010. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xStefix ***** válasza:

Mi az, hogy az "adagja"? Korábban ennyit evett? Most meg kevesebbet?

Az elejétől fogva van ilyen gond vagy csak mostanában? Nem lehet, hogy fejlődési ugrása van, és emiatt egyszerre kevesebb jut neki, ezért lett kevesebb az adagja?

Ésésés...

A további igény szerinti szoptatás, a helyes szájbavétel és a pózváltás a leghatékonyabb, a fejő sosem fogja úgy szívni, mint a babád.

2010. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en 3 honapig fejtem emiatt, ejjel nappal, h legyen eleg tejem, mert lustika volt enni, majd elkezdett apadni a tejem, hiaba az erolkodest, igy elkezdtunk enni gyumit, fozit.
2010. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én naponta fejtem. Nekem az Avent kézi jobb volt a Medela elektromosnál is, ami a kórházakban is gyakran használt.

Jobban tudod beállítani vele a sebességet, más tejcsatornákra is figyelhetsz.

És igen, a baba más testhelyzetben szoptatva más csatornákat tud megnyitni.

2010. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!