Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 napos baám sokat csuklik....

6 napos baám sokat csuklik. Tudom, hogy természetes, de rossz hallgatni. Nem büfizik, viszont csuklik kb.10 percig. Hogyan segíthetek neki, hogy hamarabb elmúljon?

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Adhatsz neki egy kis forralt vizet, vagy pedig megvárod amíg elmúlik. Bár nincs kisbabám, de kicsikkel foglalkozok és nekik is forralt vizet szoktam adni. Remélem tudtam segíteni.
2008. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Próbáld megszoptatni. Nekünk ez vált be.

2008. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem zavarja! Egy ilyen pici baba ha zavarja valami sírni kezd, ez a csuklásra is igaz, akkor pedig a sírástól elmúlik.
2008. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig arra gondoltam, hogy a pocakomban is sokat csuklott, aztán mindig elmúlt magától. Az enyémek el is tudtak aludni, miközben csuklottak. Semmi teendő nincsen!
2008. máj. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám ugyanezt teszi napjában többször is! Rájöttem,hogyha cumit adok neki, akkor hamarabb elmúlik! Egyébként a babát nem zavarja, legalábbis ezt írta egy baba újság!
2008. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!