Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első szülésem császár...

Ha az első szülésem császár volt a rossz baba szívhang miatt, a második lehet természetes szülés?

Figyelt kérdés
Vagy akkor is hajlank a császárra?Pl. A Barossban ahol hallottam, hogy 50% császár van, mert tutira mennek a dokik.
2009. máj. 26. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a szívhang miatt volt az 1. császár és nem valami eü. probléma miatt, akkor akár lehet sima szülés is. A barátnőm 1. babája császáros volt, mert nem tágult megfelelően, a 2. babát simán szülte, minden gond nélkül.
2009. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek szintúgy mint elsőnél.Bnőm lánya köldökzsinór miatt csaszi,aztán a 2. már simán.Meg sem érezte a másodikat:D

Úgyhogy sanszos a hüvelyi:)

2009. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jajjj, de jó lenne!!!!!!!!!!!!!

És képzeljétek, 2 ujjnyival mentem be, két óra után közölték, hogy mindjárt meglesz 100%, el sem akarták hinni, hogy első baba olyan gyorsan tágultam. Aztán császár lett a szívhang miatt, de a legfontosabb az egészség!De azért szeretném megélni a természetes szülést is.

2009. máj. 26. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!