Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lehet köldöksérv? 13 hós...

Ez lehet köldöksérv? 13 hós babámnak olyan, mintha ki lenne fordulva a köldöke. Nincs lyuk fölötte, csak a bőr áll ki. Bár sosem volt nagyon gödrös neki, de nem is állt ki. Elég nagy a pocija, de nem hinném, hogy ez miatt van. Vigyem dokihoz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet,barátnőm lányának is ilyesmi volt.Persze vidd el dokihoz,azzal bajt nem csinálsz:)

Nem kell amúgy aggódni,lehet magától visszahúzódik,de ha nem akkor is ma már rutin az efféle műtét:)


Aztán sok szerencsét a babónak és neked,reméljük nem az:)

2009. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk egyértelműen kifelé forduló a köldöke. Az egyéves státuszvizsgálaton kérdeztem rá, vissza fog-e húzódni. Azt mondták egyenlőre még nem, mert van egy kis sérve, de én ezt nem látom, nem érzem. Nagyon megilyedtem, de azt javasolta a doki, egyenlőre ne műttessük, ne is nézegessük gyakran, és a mozgásában se korlátozzuk. Ha megyünk hozzá, azért mindíg megnézetem.
2009. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 10 hós, neki is kidudorodik, azt mondta a gyerekorvosunk, hgoy van egy pici köldöksérve, de majd ahogy nő, és erősödik a hasfala magától vissza fog húzódni.


Mindenképpen mutasd meg az orvosnak, de sztm nektek is ezt fogja mondani.


Itt a GYK-n olvastam a múltkor hasonló kérdést, ott az egyik válaszoló írta, hogy létezik vm köldökvisszahúzó tapasz, ami patikában kapható, nekik a gyerekorvos felragasztotta és 2 hét alatt vissazhúzódott.

2009. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehetséges, hogy az. nekünk is így néz ki a köldöke a fiamnak, a dokinőnk mondta, hogy enyhe sérv, de szépen vissza fog vonulni, kinövi. fontos, hogy nagyon sokat ne hagyd sírni, erőlködni, mert az nem tesz jót neki. bár most már úgyis túl vagytok azon a korszakon:-)

azért ha másért jártok a háziorvosnál, kérdezz rá nála, bár azért eddig is feltűnhetett volna neki...:-(

2009. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!