Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok még a nagy fogzási...

Mit adhatok még a nagy fogzási fájdalmára? Egyszerre nő 4 rágó foga.16 hós.

Figyelt kérdés
Nurofen szuszpenziót kapott és dentinoxal kenegettem. Pont a hátsó örlő fogak kettő alul, kettő fölül egyszerre nő, most döfték át az ínyét a fogak hegyei. A nagyja még csak most jön, a nagy felület.

2012. okt. 1. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Germicid C kúpot. Úgy tudom az erősebb a Nurofennél.
2012. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ami nekünk bevált anno:


Jéggolyót csináltunk, nejlonzacsiba raktuk, rá textil, imádta a kiscsaj.


Illetve öregek javasolták a sósborszeszt, kőkeményen tiltakoztam ellene, elvégre mégiscsak alkohol...


Megkérdeztem a védőnőt, a gyerekorvost, mindkettő azt mondta, ha nem nyeletem le vele, csak nyugodtan kenjem vele, az nagyon minimális, ami felszívódik. Végül miután már semmi nem segített, beadtam a derekam, és használt.

2012. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, akkor ti is kifogtátok... Az én 16 hósomnak 2 hete jön 5 foga egyszerre, a 4 rágó, amiből bal oldalon 2 félig kint van, a jobb oldalon, még csak a hegyek látszanak. és a bal alsó ketteske, aminek a hegye már áttört... Nekünk a Chamomilla 15Ch homeós cucc vált be. Szerencsére minden tünete elmúlik tőle, így szinte észre sem veszem, hogy jönnek a fogai! Kitartás!
2012. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kislányomnak nagy fájdalmasra nurofent adtam és az ínyére frezyderm fogínyápolót kentem. Azt magamon is kipróbáltam és tényleg nemrossz.
2012. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 2. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!