Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lánygyermeketeknek mikor,...

Lánygyermeketeknek mikor, hány naposan/hónaposan/évesen lövettétek/szúrattátok ki a fülét? Milyen típusú fülbevalót vettetek neki?

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 05:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
5.5 hónaposan lövettük. Nem lógós fülbevalóval, mert ugye azt nem tudják lőni, csak szúrni. Nem fájt neki, csak picit megijedt.
2012. okt. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
2 hónapos volt, amikor kilőtték neki. Hát azért nálunk volt sírás utána. De csak addig, amíg kijöttünk a kozmetikustól.
2012. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Én 1 hete, akkor volt pont 3 hónapos. Lövettem, a lány házhoz jött és sokféle fülbevaló közül lehettt választani. Egy pillanat volt az egész, szinte fel sem sírt a kislányom, a pisztoly is olyan modern volt, hogy szinte hangja sem volt. 4 hétig a lőtt steril fülbevalót kell hordania, utána lehet cserélni, de én hagyom neki, mert nagyon szép, a nagynak is még az van amit belelőttek.

[link]

2012. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Az én lányom is 3 hónapos volt mikor kilyukasztották neki,és nekünk is házhoz jöttek :)

Volt ordítás,de hamar megnyugodott utána.

Egy virágos kis fülcsit választottunk neki,fehér szírmokkal,a középe rózsaszín. Azóta már nem az van neki,az 1 éves szülinapjára kapott arany karikát,amiben van 1 kis kő,de ha még egyszer tehetném nem ezt választottam volna neki,ugyanis nem jó rajta a kapocs/olyan hogy a fülbevaló szárát kell önmagába bedugni/Elég hülyén fogalmaztam,de máshogy nem tudom,mert a szakszerű elnevezését elfelejtettem.

Szóval annyit tanácsolok ha esetleg valamikor cserélitek,ilyen kapcsosat ne vegyetek! Reggelre kikapcsolódik,pedig a lányom nem nyúl hozzá,volt hogy a hajából szedtem ki,még meg van mind2,de nem tudom meddig...

2012. okt. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Mi is 2 hónaposan lövettük ki kozmetikussal, aztán rá 2 hónapra raktunk be neki pici bébi arany fülbevalót. Elöl kapcsosat.
2012. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Szia:)

Elég későn,9 hónaposan lett kilőve a füle.

Egy másodpercig tartott az ijedelem,utána alkoholos fültisztítóval kezeltem kb.2hétig ,este fürdetéskor.

Illetve olyankor forgattam is.Semmi gond nem volt.

Először az orvosi fülcsije volt később pedig,szintén a "bedugósat"választottam.Sárga arany egy szép kis kővel.Igaz ennek a hátulját rá kell csavarni,nem csak rádugni:)

Azért választottam ez mert,1 részről,szinte minden kislánynak a karika,kővel kirakva modell van és nem akartam "beállni a sorban",másrészt ezt biztonságosnak tartom,nem tud kikapcsolódni:)

Harmadrészt pedig,de ezt csak az elfogultságom mondatja velem,olyan gyönyörű kis pofija,hogy nincs szüksége feltűnő ékszerre:)

2012. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem lyukasztattuk ki a fülét, nem is fogjuk. Majd ha ő maga szeretné nagyobb korában, kilyukasztatja. Ennyi erővel szemöldökpiercinget is betetethetnék szegény kisbabáknak. Ezt a barbár szokást sosem leszek képes megérteni.
2012. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

14.53-as Hsz!

A kérdésre Te nem tudsz válaszolni,ugye mert....

Nincs ezzel semmi gond,de akkor minek írsz ide,barbároknak???

Én meg ezt nem tudom megérteni.

2012. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Kozmetikus barátnőm azt javasolja, hogy 6hónapos kor után érdemes kilőni, mert addig sokat változik a fülcimpája. Ami korábban jónak tűnik, ahogy nő, béna helyre kerülhet.
2012. okt. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

14.53-as figyelmébe ajánlanám hogy egy fülbevaló vagy egy szemöldökpiercing belövetése egy csecsemőnél azért köszönőviszonyban sincs egymással...

Elég nagy badarságot írtál.



A lányom ovis volt, amikor egyik kis barátnője ( az ő fülét sem lövették ki csecsemőkorában) folyton a fülbevalóját nézegette és az anyukájának áradozott róla hogy neki miért nincs semmi a fülében. Ő is szeretne egyet.

Hja igen, csak nem úgy sült el a dolog. Mert amikor pedig odaértek és beletetették volna a fülébe, akkor pedig éktelen sikoltozásba kezdett, szorította a fülét hogy fájni fog...

Na, nem is sikerült beletenni mert nem hagyta.

Azóta évek teltek el, még mindig nincs fülbevalója a kislánynak és még mindig csak vágyakozik rá látván hogy az lányom és a többi osztálytárs alkalmanként rak bele mást-mást magának. Hol smile-s, hol nyalókás, hol törpös, csokis stb. fülbevaló. Próbáltam egyszer a kislány szülinapjára venni egy nyalókás nyakláncot ( hogy legalább a nyakában legyen ugyanaz mint a többinek a fülében), de hát az tényleg nem ugyanaz....

Szegényem azóta is csak vágyakozik a fülbevaló után, mert bátorsága még sincs kiszúratni a fülét.

És mindez miért? Mert annak idején amikor csecsemő volt, a szülei ugyanolyan felfogásúak voltak mint te. Amit most már bánnak.

2012. okt. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!