Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 4 hónapos oltás után...

Ha a 4 hónapos oltás után 38,1-et mértem végbélben, akkor adjak neki kúpot?

Figyelt kérdés
És ha egyébként átalussza az éjszakát, attól még keltsem fel lázat mérni?
2012. okt. 3. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még ne adj,a végbélben mért hőből 0,5-t le kell vonni. Ez a tényleges érték. Ha 38 felett lesz neki,csak akkor adj,addig hagy küzdjön a szervezet a bacik ellen.
2012. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha melegnek érzed a homlokát,akkor keltsd fel mérni,ha nem akkor hagyd. Bízz az anyai ösztöneidben,bár ha első gyerek tudom nem könnyű :) Mondanám hogy tapaszd rá éjjelre az Aegonos fejtapaszt,de az sem mindig megbízható. Remélem nem fog belázasodni! De ha nyugodtan alszik hagyd szegényt,biztos megviseli az oltás.

Mi jövő héten kapjuk még csak a 2.-at.

2012. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha nyugos adj neki kupot, ha nem akkor nem kell. Oltásnal nem ervenyes az, hogy csak 38fok felett kell kup, adhatsz akkor is ha nyugos.
2012. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én még nem adnék, de figyelném, hogy feljebb megy e
2012. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A felicitasos csomagban volt olyan lázmérő amit a homlokára lehet ragasztani. Én ezt használtam amikor oltás után melegnek éreztem a babám. Neked nincsen ilyen?
2012. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem láttam. Te mikor kaptad? melyik csomag volt az, a barna sárga csíkos, vagy a másik. Azt se tudom, hogy kell kinéznie, rákeresek a neten és megnézem még egyszer.
2012. okt. 3. 19:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Már nem tudom melyik csomagban volt de a korházban kaptuk az tuti. Rá van ragasztva egy lapra és három darab van belöle. Ilyen kis szív alakuak, fekete szinü. Nézd meg lehet a sok papír között ott van. Mert egy csomó tájékoztató füzet is volt benne.
2012. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az Aegosos tapaszra gondolsz Te is,úgy látom,de abból csak 2db van,és már én sem tudom melyik csomagban volt...

Ha találsz biztosítós dolgokat,ott találod valahol a környékén :)

2012. okt. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazad van , kettő volt nem három.
2012. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem találtam meg, viszont éjszaka most kivételesen felébredt a gyerek, nyilvána rosszabb közérzet miatt, és akkor már nem volt láza! lehet, hogy nem néztem meg a papírt és véletlenül kidobtam :((... nem is emlékszem rá, hogy láttam volna pedig.
2012. okt. 4. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!