Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három órás etetésnél mikor...

Három órás etetésnél mikor adjak az 5 hónapos babámnak gyümölcsöt?

Figyelt kérdés

A doktornő mondta hogy Mostmár adhatok neki tízóraira meg uzsira gyümit, de én úgy tudom, hogy a gyümölcs az nem számít teljes étkezésnek! Tehát ha eszünk 7, 10, 13, 16, 19 (csúszás lehet), akkor mikor adjam neki a gyümit? Kérlek segitsetek, mert ahány embert kérdezek (orvos, védőnő) mind mást mond!

Nagyon szépen köszönöm előre is!!!!



2012. okt. 4. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A 10 órai étkezésnél adjál neki gyümölcsöt.


Én 1 nap csak 1-szer adnék neki gyümölcsöt. Az uzsonnát (16 órást) később felválthatja majd valami más.

2012. okt. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy tízóraira vagy uzsira.
2012. okt. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tízórai.
2012. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A lányom a hozzátáplálás kezdetén a 10 órai evésnél kapott gyümölcsöt és annyi tápot mellé amivel jóllakott (így volt teljes egy étkezése, amúgy éhes maradt volna, viszont kevés gyümölcsöt evett mert szoknia kellett az ízét).

Idővel növeltem a gyümölcs mennyiségét és kevesebb tápot kért, így kiváltottunk egy tápos étkezést. A 16 órásit ugyanígy csináltam, csak kicsit később és ott zöldséget kapott.

2012. okt. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor jól csináltam, h a 10 órás kajcsinal adtam Neki a gyümit, de mindenki azt mondja h gyumolccsel nem valthatok ki étkezést!
2012. okt. 4. 12:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia én is igy tudom,mert a gyümi nem telíti ,nem laktatja !!

Nekem tápos a lányom és én is igy fogom csinálni csak nem tudom még mennyi gyümi és mennyi tápit adjak majd!!

2012. dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!