Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az éjszakai több...

Mi lehet az éjszakai több órás ébrenlét, nyűglődés,4 hetes babánál?

Figyelt kérdés

2-3 órát ébren van éjszakánként 4 hetes lányom, folyamatosan szopizna, cumizna is, csak az kicsúszik a szájából, és nem bír visszaaludni. Napközben is ébren van már 1-2 órát, de nem nyűglődik, és utána könnyen elalszik.

A szopival sem tudom mi legyen, mert ha hagyom ilyen sokat szopizni, egy idő után öklendezik, és bukik, úgyhogy ez se jó...


Ez is lehet hasfájás, vagy ez csak az, hogy velem akar lenni?


2012. szept. 20. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogzás.

Éjjeli nyugtalanság, a szopizás enyhíti a fogzási kellemetlenséget. Hagyd szopizni. Ez nyugtatja, meg, majd belealszik. És adj neki Chamommillát (15 CH) éjjelre is, pici vízben feloldva.

2012. szept. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úristen!

4 hónapost olvastam, bocsánat. Nem fogzás!

2012. szept. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ez lehet akármi is,pl.az ídőjárás végett,nyugtalan,hasfájás,ne aggódj az én gyerekeim is ezt csinálták,elöbb utóbb majd beáll a napi ritmusa!!az én kicsi fiam most 5 hós és nekem is ennyi idösen szinte estétöl hajnalig a cicin lógott,csak igy aludtt,de kikell ismerni a kicsit,de sajna ez idöbe telik!!
2012. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl sokat alszik napközben, így estére kipiheni magát és ezért ébred fel, mert már nem fáradt. Ha túleteted, akkor fájhat a hasa, nem kell mindig a cicin lógnia. Ha ébren van beszélj hozzá, mesélj neki, boldog lesz, hogy más is történik vele nem csak az evés, alvás.
2012. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!