Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az édeskés gyümölcsöt...

Csak az édeskés gyümölcsöt szereti a főzeléket nem eszi. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
!hósan elkeztük a hozzátáplálást almával,sütőtökkel,barackkal ezeket szereti.közben próbáltam a cukkini-burgonyát és a répa-burgonyát de ezt egyáltalán nem eszi meg.olyan mintha ugymondd a "sósat" nem enné csak az édeset.próbáltam összekeverni a cukiinis-burgonyát barackkal és addig ette amig érezte a barackot.utána már nem.van valakinek valami hasonló tapasztalata hogy hogyan szeretheti meg a főzeléket?
2012. szept. 18. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Keverj a gyümölcs közé kekszet vagy babapiskótát. Laktatóbb is, és akkor biztosan megeszi.
2012. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm ezt úgy oldotta meg, hogy minden zöldésges főzelékhez turmixolt banánt is...majd idővel fokozatosan elkezdte csökkenteni a banán mennyiségét, végül elhagyta :)
2012. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom soha nem szerette meg a főzeléket, mindig is kellett bele valami édes gyümölcsöt kevernem, banánt, barackot, almát. Én egy idő után feladtam, úgy gondoltam, hogy mindegy, ha nem hát nem.

Most 2,5 éves, most sem szereti a főzelékeket, talán majd a bölcsiben.:)

Imádja a leveseket és a nyers zöldségeket, gyümölcsöket, de a főzelék formákat nem.

Szerintem Te se erőltesd, ha nem szereti. A többi dolog is van olyan egészséges, mint ezek.


Még annyit, hogy az anyatej és a tápszer is édes, ehhez vannak szokva a babák.

2012. szept. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ezt 8 hósan okozott gondot, egyszerűen nem akarta megenni a főzeléket, csak ugy ha gyümit kevertem bele, teljsesen mindegy milyet. Két hónapig ez így ment, aztán egyszercsak elhagytam agyümit, és ette ugyis. Kitartás, mindig csökkents az adagot.
2012. szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!