Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi cumisüveg kell egy...

Mennyi cumisüveg kell egy újszülött baba számára? 5 db 260 ml-es és 6 db 150 ml-es cumisüveg elég? A Tommee Tippee mennyire jó márka?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 12:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Én kettő kicsit vettem és MAM üveget.

Bíztam benne, hogy sokáig szopik. 6 hetesen abbahagyta a szopást, így akkor vetem kolika elleni Tommee Tippee cumisüveget (2 darab nagyot).

Végül azt megutálta 6 hónaposan és visszatértünk a MAM termékeire.

2012. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Jesszus, minden napra egy?! :))

Ennél azért bízhatnál jobban magadban, hogy tudod majd szoptatni a kicsidet.

Mi 1 150 ml-eset és 1 250 ml-eset vettünk szülés előtt.

A fiam vegyes táplálású volt (2/3 anyatej, 1/3 tápszer), vettünk még egy 250 ml-eset, és bőven elég volt.

A márkáról nem tudok nyilatkozni.

2012. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez rengeteg cumisüveg. Ha rendesen fog szopni a babád, lehet, hogy nem is kell cumisüveg. Én először Avent újszülött cumisüveget vettem, de a mellszívóhoz is adtak. Ha lefejed a tejet majd, azt anyatejtárolóba tedd. Nem ismerem a Tommy Tipee-t, de úgy hallottam hogy jó márka.
2012. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ráérsz akkor bevásárolni, ha nem megy a szoptatás.

Jól szopizó babának nulla cumisüvegre van szüksége.

2012. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy tápszeres baba lesz.Úgy is soknak számítanak a cumisüvegek?
2012. okt. 4. 13:00
 6/26 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem teljesen felesleges ennyi cumisüveget beszerezni, hacsak nem vagy benne teljesen biztos, hogy nem tudsz majd szoptatni. Ha szoptatod, egyáltalán nem kell. Nekem 1 volt, kaptam, 8 hónaposan kapta meg a babám, mikor vizet akartam neki adni, de nem tudta használni, így pohárból tanult meg inni 2 hét alatt, útközbenre pedig itatócsőrös üveget vettem. Tehát ha szoptatni szeretnéd, max. 1-et vegyél vésztartaléknak, ha szükség lesz rá, tudsz majd venni még.
2012. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Most gyorsan összeszámoltam: nekünk 9 db van most éppen, de ezeket 2 baba használja, és nem csereberélik egymás közt :). Igaz a nagy már csak este meg reggel a kakaójához, meg van egy vizes/teás végszükség esetére, a többi a kicsié, aki 7 hónapos. Tök felesleges ennyit felvásárolni, főleg a kisebb méretből, mert ha tápszeres is lesz, akkor is elég hamar kicsi lesz már a 150 ml-es. Még ha egy nap csak egyszer sikerül mosogatni / sterilizálni, akkor sem érdemes annál többet bevásárolni, mint ahányszor eszik egy nap. Egyszerre az összes úgysem fér bele sterilizálóba, tehát érdemes átgondolni... Nekünk ilyen picike 2 van már csak. 1-et "kinyírtam", nem is vettem másikat már helyette. A többi mind nagy. Tommee Tippee egyébként nem rossz, de nem minden baba szereti.
2012. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 gabszem ***** válasza:
100%
Mi 2db 125ml-es Aventest és két 260 ml-es Aventes cumisüveget vettük. Ez pont elég, de mindet használjuk is, mert tápszeres.
2012. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
36%

2 160 ml-es, és 2 260 ml-es van. Akarok venni még 2 260-ast, mert a kicsi már nem elég se evésre, se ivásra.

Arról, hogy előre tudod, a babád tápszeres lesz, inkább nem nyilatkozom, mert nem volt kérdés, de.....

2012. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%

Mikor fogja már fel a sok mindentudó anyuka, hogy MAGÁNÜGY, hogy ki akar / nem akar, tud / nem tud, szabad / nem szabad neki szoptatni?????

Mi a sz.rt kell ezen állandóan vergődni? Ennyi erővel rászólhatnátok minden mekit zabáló tinire meg felnőttre is, hogy miért nem főz otthon és miért nem azt eszi?

Elnézést, de tényleg gáz, hogy nem is ez a kérdés, de azért be kell ugatni...

2012. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!