Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom, hogy melyik...

Honnan tudhatom, hogy melyik cumisüveg vagyis cumi tejes illetve teás? Avent, szettben vannak, négy darab. Egyikre egy 1-es másikra 2-es van ráírva, jelent ez valamit, vagy csak annyit, hogy az 1-es az újszülött cumi?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 15:58
 1/4 anonim válasza:
annyit hogy az 1 számun egy lyuk van, a kettesen kettő a a teját az 1 lyukun adjad mert a másikból neki (ha még újszülött) akkor sok megy hirtelen a szájába!jó egészséget
2009. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2009. júl. 27. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 1es azt jelenti, hogy 1 lyuk van rajta és újszülött kortól jó.

A kettesen két lyuk és 3 hós kortól használható. (mivel gyorsabban jön belőle a kaja)

Én 3 hónapos koráig 1-es cumit használtam teához és tápszerhez is.

De ha nem mohó a baba, akkor szerintem 2 hónapos kortól használhatsz a tápszerhez már 2-es cumit is.

2009. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, még járatlan vagyok a dolgokban, köszi mégegyszer!
2009. júl. 27. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!