Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy etetitek itatjátok az 5...

Hogy etetitek itatjátok az 5 honap körüli babátokat? Mindent összeken, bele akar mászni a kajába (pihenöszékben eszik), ha inni adok a fele mellé megy mert kifolyatja a szájábol probáltam csörös és sima poharat meg cumisüveget, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! MI félévesek vagyunk, de én is pihiszékben etetem a kanállal. Ha a tápszert vagy teát kapja a c.üvegből, azt fekve adom, mintha szoptatnám. Ő ülve ilyenkor sokat félrenyel.
2009. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A babák ilyenek, így esznek. Jobb, ha hozzászoksz. Lányom néha nagyon szépen eszik, néha meg fel is kell mosnom utána.

Az itatásról annyit, hogy adj neki folyásmentes csőrös poharat, 3-4 nap alatt megtanul inni belőle. Nálunk itt van a lány mellett, amikor akar iszik belőle. Pár nap volt, mire megtanulta hogy kell, de sikerült.

2009. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

én picim is fél éves,etetőszékben eszik, és igaza van elöttem szolónak.így esznek a babák.hol szépen, hol nem.

pohárból tud inni a székben, ha akar :),cumiból egyébként az ölemből etetem ,nem etetőszékben.

2009. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én mindent úgy adok neki, hogy az ölemben van. a lábamnak nekitámasztom, így egyik kezemben a kanál, a másik kezemmel pedig egyik kezét megfogom. Ettől nyugodtabb, és nem hadonászik annyit. vagy legalább csak egy kézzel! próbáld ki esetleg!
2009. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én 5,5 hónapos babám a hordozóban eszik.Tápszert + az innavalót cumisüvegből, a pépet + a papit kanállal.Ő csak akkor keni össze vissza magát+ mindent ha a kanalat a kezébe adom és hagyom hogy ő egyen egyedül.De ez vele jár.

kitartás:)

2009. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!