Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem el orvoshoz?

Vigyem el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves, nekiesett a gyerekfotel élének, és nagyon-nagyon sírt, alig tudtam megvigasztalni. Aztán elaludt a vállamon (amúgy is alvásidő), de fel van neki dagadva, és lila :(((( Ti elvinnétek? Vagy jegeljem, ha felébredt? Azt mennyi ideig kell?
2012. okt. 4. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mijét ütötte meg, ha a fejét akkor lehet nem árt megnézetni, ha kezét vagy más testrészét akkor ha felkel nézd meg milyen lesz a hangulata.
2012. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nagyon ideges vagyok :((((

A szeme alatti részt, az arc csontjának felső részét ütötte meg. Ennyire még sosem sírt!

2012. okt. 4. 14:30
 3/12 anonim ***** válasza:
el mindenképp lehet egy koponya ctre is nekem a konyhköre esett le és azonnal korház
2012. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én ilyen téren amúgy is sokkal parázósabb vagyok, úgyhogy én elvinném a dokihoz, vagy az ügyeletre. Amúgy azt mondják, hogy figyelni kell a szemét nem e üveges, a szokottól eltérő mozgásforma (Pl ha stabilan jár, akkor esések), hányás...

Egyik ismerősöm pici babáját (2hetes) az anyósa leejtette. Azonnal bevitték az ügyeletre, csináltak röntgent, és hazaküldték őket. Másnap reggel hívták őket a kórházból, hogy azonnal vigyék a gyereket a megyei kórházba, mert koponyatörése van a kicsinek... Bocsánat az offért, de nekem mindig ez jut eszembe, ha ilyen nagy esésekről olvasok.

2012. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi! Még nem jár stabilan sem.. Az orvos 15:30-tól rendel, felhívom, hogy vigyem-e hozzá vagy röntgenre! Tényleg az a biztos...

A fiamat már 3 év alatt 2x is röntgenezték, ő is esett nagyokat, de szerencsére sosem volt belőle gond.

Viszont meg is repedhtett az arccsontja a kicsinek, nagyon csúnya.. Szegény

2012. okt. 4. 14:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha a szeme alatt ütötte meg mindenféleképpen vigyétek:((( Remélem hamar jobban lesz.
2012. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi! Még alszik. Most megnéztem, és mintha a szemhéja is lila lenne neki.. Amíg nem ébred fel, nem hívom a dokit, mert "pontosat" akarok neki mondani.

Amúgy meg az orra is tiszta piros, mert tegnap azt vágta be :( És még náthásak is vagyunk. Ez nem a mi hetünk...

2012. okt. 4. 15:27
 8/12 A kérdező kommentje:

Csak felhívtam már most. Azt mondta, hogy ha nincs bevérezve a szeme, akkor nincs teendő.

Most alig várom, hogy felébredjen!!

(Máskor azért nincs így :))))

2012. okt. 4. 15:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok parázós, én megfigyelős vagyok. Nálunk egy hete az etetőszékből esett ki (lassan 2 éves lesz), hát figyelgettem. Agyrázkódásnál a napszúráshoz hasonló tüneteket produkál. Semmi baja nem volt, de ha izgulsz természetes, hogy vidd kórházba, nagyban anya függő ez a dolog, nyugtasd meg magad. Lesznek nagyobb esései, sajnos, erre viszont készülj fel. Hideg vizes borogatás is jó. De a gyerekek olyan gyorsan regenerálódnak!
2012. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy van a kislányotok?
2012. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!