Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos babávat...

3 és fél hónapos babávat bevinnétek gyerekmedencébe?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyünk wellneszezni Bikalra, hétköznap, nem hiszem, hogy csúcsidő lesz. Gyerekbarát hely, gyerekmedencével. Van egy nagyobb gyerekem is, vele 6 hónaposan voltunk wellneszezni először, akkor ő már fürdött. Most nem tudom, hogy a kicsi kicsi e még hozzá. Elvileg ekkora babák már babaúszásra is járnak, nem?
2012. okt. 4. 14:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem nézett sz@r anyának, mindenki csak a véleményét írta le. Ki így, ki úgy...
2012. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Golan Trevize ***** válasza:

Aquaworldben pl. vagy az élményfürdő részben vagy a csúszdák érkező medencéjében van a babaúszás.

egyik gyermekem sem kapott el soha semmit...


nyugodtan vidd be, én bevinném az enyémeket.

2012. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
(az én fiamnal beteg a veséje. arra próbáltam célozni, hogy sosem lehet tudni, hogy elbír-e egy baba egy esetleges fertőzést. sokaknál ez a betegség 8-10 hónaposan derül csak ki, de születése óta van az elváltozás. ezért írtam, hogy jobb nem kitenni nagyobb fertőzésveszélynek.)
2012. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A gyermekmedencét fél éves kortól ajánlják a legtöbb helyen én úgy tudom.Bár nem ismerem a helyet ahova ti mentek.Nézz körül kik vannak benne.Milyen meleg a víz és azután dönts.Nem kell annyira túlfélteni sem agyereket viszont könnyen megfázhat egy ilyen pici baba.Vigyázz rá! Jó szórakozást!:)
2012. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

4 hónapos kortól lehet babúszásra járni és én is féltettem a gyerekem nehogy elkapjon valamit, akár tőlem vagy az apjától is. Eddig nem történt semmi.

Kedved kérdező! Elég picurka az a baba...egy nagyobbal is annyi gond van amikor fürdeni viszed, biztos vagy benne, hogy megéri???

Ha úgy gondolod vállalod, akkor menjetek és jó pihenést :)

2012. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
8 hónapos kor elött nem vinném
2012. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!