Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos lányom még nem...

17 hónapos lányom még nem megy, hová vigyem?

Figyelt kérdés

A háziorvos szerint nincs gond, 18 hónapos koráig ráér.

Milyen orvoshoz forduljak vele?


2012. okt. 4. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, miket csinál már?
2012. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ortopédiára, ha el akarod vinni. Bár ha a háziorvos azt mondta, ráér, én várnék.
2012. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mászásnál tart, meg kézenfogva megy, de nem áll fel kapaszkodás nélkül, és nem is tud állni kapaszkodás nélkül
2012. okt. 4. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődése eddig rendben ment? 8 hónapos koráig elkezdett forogni, stb vagy a többi dolog is később volt, mint a nagy átlag?
2012. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
6 hónaposan forgott, 10 hónaosan kúszott, 11 hónaposan mászott
2012. okt. 4. 15:41
 6/7 anonim ***** válasza:
TSMT tornára. Az idegrendszerére hat. A fiam nagyon hamar elindult és nem bukdácsolt, szépen esett is, ha esett. Ártani nem árt ne izgulj.
2012. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én javaslom, hogy mindenképp vidd gyógytornára beszéld meg a gyerekorvossal/háziorvossal, hogy szeretnéd vinni.Szerintem butaságot mondott mert 18 hónaposan legkésőbb egy babának már egyedül kellene menni.De ahogy írtad ő még állni sem áll magától és fel sem áll.Elvileg így kellene sorba:fejét emeli, forog, kúszik, mászik, felül, feláll, kapaszkodva lépeget, aztán egyedül.Kislányommal gyógytornára jártunk mert 8 hónaposan kezdett csak forogni, 11 hónaposan indult el négykézláb,12 hónaposan állt fel egyedül és csak 15 hónaposan indult el, de ez mind gyógytornával.Szerintem egy kicsit le van maradva, vidd gyógytornára.Azt hiszem beutaló kell, de talán viheted külön fizetős gyógytornászhoz.Beszéld meg a háziorvossal, ő majd megmondja a ti környéketeken hova tudod vinni.
2012. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!