Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülj a nyugdíjadért! Mit...

Szülj a nyugdíjadért! Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 4. 16:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha havi 200ezret ad az állam a kezemben tisztán, akkor szülök még egy gyereket.

Addig "nem érek rá" még a gondolattal sem foglalkozni ebben a nyomorúságban!

2012. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szüljön a magyar nő még több éhező kisgyermeket ha ő nem akar hajléktalanná válni idős korára habár végig dolgozta éhbérért az életét... ;) Mennyire szuper...
2012. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Eme nagyszerű ötlet előtt a bérrendszert kéne rendbe tenni, utána a nyugdíjrendszert, de persze nem ártana a bölcsöde-óvoda helyzetet sem rendezni.

Egyáltalán lesz e nyugdíja, illetve mekkora összeg mire odajut egy ma 20-30 éves nő. Hát nem sok, persze ha eljut addig.

Szóval ezzel a nyugdíjjal engem aztán zsarolhatnának.

2012. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek olyan családok, ahol a támogatásért "gyártják" a gyerekeket. Ugyanerre leszünk kényszerítve, ugyanúgy kell felnőnie a mi gyerekeinknek is? Mi fogunk integrálódni?

Ne tanuljuk már el tőlük, ha lehet! Köszönöm!

2012. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
64%

Kedves utolsó!

Nagyon ugy néz ki, hogy nekünk kell alkalmazkodni a romákhoz. Én most márciusban szültem az elsőt babánkat, 3,5évet vártunk mire lett. Sokat szenvedtünk érte, de ha nem lett volna rá pénzünk még most sincsen gyermekünk. Mert ezt sem mindenki teheti meg. Mindegy, azt akartam végülis, hogy a szülészeten 10 szülésböl kettő magyar baba van.(nyíregyháza) Ha bele gondolunk kb. 20 év mulva a romáké lesz a hatalom. És mi leszünk a kisebbség ha nem huzunk bele. Márpedig az átlag magyar családokban szerintem nem olyan sok baba születik!

2012. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erre keresztanyám a tökéletes példa: van öt gyereke, kettő munkanélküli, 3 külföldön. Mennyi nyugdíjjárulékot is fizetnek az ő gyerekei? Pont annyit, mint annak a nőnek a nem létező gyereke aki nem szült.
2012. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
"hisz akinek nincs gyereke, v csak 1, pedig képes lenne többre, az nyilván tud félretenni, meg végülis miért "mások szaporulata" tartson el minket majd?" - az egész ott bukik el, hogy ő fizeti az adót, a járulékot, a NYUGDÍJJÁRULÉKOT, tehát betesz a kasszába. Márpedig ha betesz a kasszába, akkor ki is vehessen már, és ne kevesebbet, csak azért mert nem szült gyereket...Micsoda non-sense. Egyébként is kik ezek a Botosék????
2012. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
az is munka, ha az ember gyereket nevel, akinek gyereke van, az ezt tudja. És ezt a munkát a gyeses témák messze nem fedezik. Ha többet keresel, többet dolgozol, több nyugdíjat kapsz. Ha több a gyereked, akkor mi a fenéért nem járna neked több nyugdíj? ráadásul több ideig járt neked kevés pénz, mert gyesen/gyeden voltál. És igen, régen, mikor még nem volt nyugdíjrendszer, ha nem volt gyereked, öreg korodra akár éhen is dögölhettél (többen így is jártak). Mivel kevés gyerek születik, nyugodtak lehettek, egyikünknek se lesz már nyugdíja, de akinek van gyereke, talán nem hal majd éhen. És most ezt nem kell kiforgatni, h csak azért legyen gyereked, h majd eltartson, mert nem erről van szó!
2012. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
ja persze 3. hozzászóló voltam. És attól meg nem kell félni, h ezzel a renszerrel a romák járnak jól, mert ők úgyse nagyon dolgoznak, nyugdíjat se kapnak, aki meg dolgozik, hagy kapjon, örülünk, ha csinál vmit
2012. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

ja még mindig 3.:

amit beteszel járulékot, azt a mostani nyugdíjasok kapják, akik már most többen vannak, mint a keresők. Mire mi öregek leszünk, mivel kevés a gyerek (akik keresők lesznek), azok fizetéséből vont járulékot kapnánk, de mivel ők még sokkal kevesebben vannak, nem lesz mit kapni. Szopás, de így van

Ez a nyugdíjdolog nem takarékszámla, h beteszed és ottmarad!

2012. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!