Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszás hol és milyen?...

Babaúszás hol és milyen? Újhegyi uszodában esetleg volt valaki? Van ott egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Babaúszás érdekelne, ÚJhegyi úszoda közel van, így elsősorban azzal kapcsolatos információk jönnének jól, de persze bármi tapasztalat is érdekel.

A babátoknak hogy tetszett? Első alkalom milyen volt? Megfázott-e vagy lett-e valami probléma a víztől? Úszópelenka milyet érdemes?

szóval írjatok :)


2012. okt. 4. 18:32
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és hány hónaposan voltatok?
2012. okt. 4. 18:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én most kezdtem a kisfiammal járni a Borsika babausziba. Nagyon jó hely, egy családi ház alsó szintje van kialakítva uszodának. Van játszó rész is így óra után ott lehet maradni picit játszani is a kicsikkel. A konyhában etetőszékek is vannak, így a nagyobb babákat meg is lehet etetni óra után, aki szoptat az pedig meg tudja szoptatni a babáját a szoptatósarokban! Itt kizárólag baba-mama úszás van csak, arra van az egész hely kialakítva. Én árban is itt találtam meg a legkedvezőbbet: 12000 ft 1 hónapra a bérlet, ami 4 vagy 5 alkalom attól függ hány napos az adott hónap! Az oktató nagyon kedves, mindenkivel egyénileg is foglalkozik, merülni nem kötelező és csak akkor csinálják, ha Te is fel vagy rá készülve és a baba is kész van rá! A kisfiam 4 hónapos, tetszett neki az első alkalom, eleinte feszült volt és merev, volt egy kis sírás is, de az óra végére teljesen elengedte magát és nagyon élvezte! Nem fázott meg, óra után ott lehet maradni, jól megszáradni, hogy ne kelljen rögtön kimenni az uszi után! Egyébként, mikor kijöttünk a medencéből, letusoltunk, megtörölköztünk, szopizott picit és elaludt (konkrétan szinte beájult)! :) 1 órát aludt és csak utána jöttünk haza! Én Liberó úszópelenkát vettem, nagyon jónak tűnik, bár más milyet még nem próbáltam. Ezen kívül még szükség van speciális úszónacira, amit ott is meg lehet venni. (2700-3700ft-ig vannak, nem volt a méretünkbe mikor mentünk, de kaptunk kölcsönbe egyet, amit óra után kellet vissza adni) Ez az uszi is a X. kerületben van, kb. 15-20 percre az Újhegyi uszodától. (kocsival) Nagyon tudom ajánlani ezt a helyet! :)
2012. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a kimerítő választ

utána nézek majd

igen számítok kis sírdogálásra, hiszen új dolog, de amúgy a fürdést nagyon szereti, ezért is bízom, hogy ez is bejönne a kisfiamnak


ha van még valakinek tapasztalata írjon, akár más úszodával kapcsoltban is.

2012. okt. 5. 05:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is a Borsika babausziba járunk. Novemberben kezdem a második kislányommal az uszást Marcsinál. A nagyobbikkal másfél évet jártunk oda, imádjuk. Sokkal jobb mint ha egy normál usziba mennél, itt nem kell rohanni, és télen a padlófűtés is aranyat ér a mászó,kuszó gyerekeknél. A legjobb, tiszta szívből tudom ajánlani! :) A nagyobbik lányom a több mint másfél év alatt egyszer se lett beteg ott, nem kapott el semmi fertőzést.
2012. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!