Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a Nurophen se viszi le a...

Ha a Nurophen se viszi le a lázat? SOS

Figyelt kérdés
4 és fél hós babámnak virusos torokgyulladása van. A dokinő azt mondta hogy nurophen. De csak lehuzza és vissza is megy a láz! Kupot adhatok neki? Mennyit? Milyen időközönként? Segitsetek kérlek, első baba és tiszta pánikba vagyok.
2012. okt. 5. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Germicid kúpot adhatsz neki nyugodtan. úgy tudom hogy 3-4 óránként felváltva alkalmaható a szirup és a kúp.


ha teheted válts gyermekorvost ha ennyire nem akar tényekkel ellátni később még jobban szenvedni fogsz az információ hiánytól.


Jobbulást a csepp babának!

2012. okt. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van itthon az a kúp amit receptre lehet kiváltani. Az nem jó? Vagy menjek el a Germicidért? Szerinted az jobb? Annyira szenved a kis falatom. :(

Igen, a dokinőt jó lenne lecserélni, csak sajnos a másik akit választhatnék, rosszabb! Semmi extrát nem mondott, csak hogy egy nap 3x adjak neki szirupot, akkor is ha nem lázas. Este me egy kup. De azt nem mondta hogy mi van ha lázas..vagy ez nem viszi le. Én hülye, meg a nagy ggódásba elfelejtettem rákérdezni De azért szomorú hogy ugy kell kihuzni belőle mindent!

Köszönöm

2012. okt. 5. 07:34
 3/7 anonim ***** válasza:

A germicidet szokták felírni abból egy fél kell neki kiveszed a csomiból hosszában elvágod és bekened popsikenőccsel úgy tudod felhelyezni neki a popsiba.


ejj . az nem jó akkor csak annyit tehetsz hogy sokat kérdezel mert magától nem lát el infóval..


ha nem lázas nem kell adni a szirupot !!! rá lehet szokni és az sokkal cifrább. szopizzon sokat sok folyadékot kapjon .

2012. okt. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mexalen kúp, de a receptre felírt is jó! A 4 órát tartsd be, korábban ne adj!
2012. okt. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A kúp neve amit receptre kaptam : SUPPOSITORIUM NORAMINOPHENAZONI Elég kacifántos!

Köszi mindenkinek a választ, kedvesek vagytok!

2012. okt. 5. 08:06
 6/7 anonim ***** válasza:

NORAMINOPHENAZON = Algopyrin:)


ÜdV

2012. okt. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia,nekem 5hónapos,torokgyulladása van,3x2,5 nurofen,2x1,5 kálcium,rózsamézzel napi 2x kitörölni a száját,stodal szirup-adagolás az üvegen,láz esetén Germicid kúp is,de szigorúan felváltva a nurofennel,egyszerre nem szabad,a kettő között min.4 óra teljen el,de csinálhatsz neki hűtőfürdőt,az nekem bevált
2012. okt. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!