Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nincs pénze Dévény...

Akinek nincs pénze Dévény tornára, hova viszi a babáját?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a Dévény tornát, feszes izomzat miatt, és azon gondolkodom, hogy aki nem tudja kifizetni az 5000 ft/alkalom összeget, az mit csinál?
2012. ápr. 19. 21:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem Dévényeshez viszi, hanem korai fejlesztőbe, ami ingyen van (és ennél fogva talán nem is akarják majd feleslegesen lenyúlni).
2012. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Sehova, több tízezer generációnyi tökéletesen egészséges baba felnőtt Dévény torna (vagy bármi hasonló) nélkül :)
2012. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Bocs, azt kihagytam, hogy létezik itt nálunk ingyen torna a kórházban is, de az csak 10 alkalmas ill. neurohabilitáción (Katona módszert használnak), megtanítják a szülőt az otthon végezhető tornagyakorlatokra
2012. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nálunk Szegeden ingyen van,a gyermekklinikán,beutalóval!
2012. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A Dévény Alapítványnál is adnak kedvezményt a rászorulóknak kérelem alapján, akkor féláron van, de az Alapítványnál eleve csak 3000 Ft/alkalom, tehát engedménnyel már csak 1500 lesz.

Havi szinten ezt már ki lehet gazdálkodni, főleg ha heti 1 kezelésre járnak.

2012. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%
Sehova. Ez csak ma szokás újabban. Régen sem vitték sehova a babákat,mind meg tanult járni,mozogni enélkül is.
2012. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
MI konduktorhoz járunk a babánkkal, mert koraszülött volt. A hölgy megmasszírozza mindig az izmait+ megtornáztatja a babánkat. Nem tudom ez mennyiben különbözik a Dévényi tornától, de ingyen van a tb fizeti. Kaptunk a háziorvostól beutalót, megnézte a neurológus és ő javasolta a tornát. Sőt még az utiköltség is ingyenes mert azt is téríti a tb. Hova valósiak vagytok?
2012. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Barátnőm hipoton kislányát beutalóval, ingyen vitte Dévényre. Kisfiammal 2500 Ft/ alkalom-ért jártunk feszes izomzattal.
2012. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nálunk a Korai fejlesztőben sincsen ingyen csak kedvezményesebben. én 3 hónapig hordtam maszek alapon majd megkértem SZTK-ra. igaz nekem volt ismerősöm aki beajánlott egy még kezdő dévényeshez, így nem kellett hónapokat várnunk.
2012. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
1. válaszolónak nagyon igaza van, kár lepontozni, életszerű, amit írt. A korai fejlesztő nagyon jó általában és ha nem elég, vannak olyan lelkiismeretesek, hogy ajánlanak kiegészítő terápiát. Legalábbis mifelénk...
2012. ápr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!