Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit hízott fiú babátok az...

Mennyit hízott fiú babátok az első két hónapban?

Figyelt kérdés

Mekkora súllyal született? Az én kisfiam szerdán volt hét hetes..

Nekem az első négy hétben 90 dkg-ot hízott, most az elmúlt három hétben egy kilót. Nem sok ez nagyon?

Félre értés ne essék, nem dicsekvés, pont az ellenkezője. Kicsit soknak tartom.. Szopik,bár nem elég a tejem, kell tápszer pótlás is neki,de csak kétszer egy nap. Este,éjszaka szopi van, meg napközben is többször. Nekem ez a hízás olyan sok..Két és fél órát bír ki max két evés között, többször eszik keveset. A védőnőmmel nem beszéltem két hete, így nem kérdeztem tőle,nem sok-e ez. Szerintetek? Olyan fura,de én majdnem aggódom már ez miatt. Mi lesz még 17-éig? Akkor megyünk a két hós mérésre. Nem hasfájós egyébként,csak hízik.

Van-e/volt-e esetleg ezzel még így valaki? A védőnő/doki mit szólt rá? Köszönöm,ha írtok véleményt, választ.

Egy anyuka..



2012. okt. 5. 14:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Közel 4 kilóval született és több, mint egy kilókat hízott az első hónapokban. Emlékszem, hogy 8 hetesen volt pont 6 kiló. Most ehhez képest másfél éves múlt és pont 11 kiló, tehát nem lett belőle óriásbébi.
2012. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!