Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós fiú babátok miket tud már?

7 hós fiú babátok miket tud már?

Figyelt kérdés
Kúszás? Mászás? Ülés? Felállás? Mennyi foga van? Miket eszik már? Köszi! :)
2009. aug. 5. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik sem, csak forog. Anyatejesen, nem jutunk egyről a kettőre a hozzátáplálásnál. Eddig evett naponta 2x 50-60gr-ot, de pár napja semmit nem eszik, csak szopik. Mintha nőne a fogacskája. Te babád?
2009. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Az én fiam is csak forog még, bár az nagyon ügyesen megy neki, simán körbe forog, és addig-addig forog össze vissza, míg el nem éri amit akar. Ő is anyatejes, és a rendes ételből még nem eszik sokat, nehezen megy nekünk is. Ja és fogunk sincsen még, bár már hónapok óta folyik nagyon a nyála, és kicsit duzzadt az ínye is. Egyformák lehetnek a gyerekeink... :-))
2009. aug. 5. 10:38
 3/7 anonim válasza:

szia!feláll a kiságyban,felhuzza magát akkor ül,foga még nincs egysem,mászni probálkozik de mindig hasra esik.hátrafelé már régota megy neki!(fejét dörzsölve!)

sokféle fözeléket eszik gyümülcsöt,tejpépeket.tápszeres 4 hónapos kora ota eszük mást is.

2009. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Látod mennyire nem egyformán fejlődnek a gyerekek?Teljesen felesleges összehasonlítani őket csak magadat idegesíted feleslegesen.Ha nincsen semmi probléma mindegyik fog kúszni-mászni járni beszélni...stb..

Csak mind a saját ütemében fejlődik.

Nekem a fiam felállt 6 hós kora után,viszont csak 8 hósan ült meg stabilan önállóan,de elindult nem egészen 10 hósan,és beszélni is korán kezdett nem volt 1 éves.Másfél évesen perfekt magyar volt,nem volt pösze sem.Az első fogacskája 3 hósan bújt ki.

A középső lányom 14 hósan indult el,későn kezdett mászni is,ülni 8 hós kora körül,és nagyon picike baba volt.Foga 8 hósan lett az első,beszélni korán kezdett Ő is mint a fiam.A kicsi 13 hós múlt nem jár még,csak alap szavakat mond,( a többi ebben a korában már jobban beszélt),viszont nagy baba,az első foga 6 hósan bújt elő.

Teljesen különbözően fejlődnek fejlődtek.

Nem kell vele foglalkozni addig,amíg valóban késést nem látni.Van aki alig beszél 3 évesen,és nem jár korán.Van aki igen.De a végeredmény egészséges gyerekeknél ugyan az.

Mehet beszélhet eleget az életben.

Akkor kell aggódni ha az orvos is azt mondja van ok rá,addig nem.

2009. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Igaza van az előttem szlónap.Nagyon változók ezek a babák,de szerintem valahol egyformán fejlődnek,mert ki ebben erős ki abba.mi is 7 hósak vagyunk.fugunk egy db sincs.hozzátáplálunk 2 hónapja és tizórai ebéd már ki van váltva.Pont 7.szülinapján ált fel egyedül,segítséggel már elöbb,de azt nem engedtük neki.6 hós kora óta mászik,és 3 hósan forgott ide oda.de szerintem tök átlagos baba.
2009. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam is csak forog. Hátról-hasra és mint az óramutató körbe-körbe. Ha felültetem nagyon szépen ül, és már csak egy kicsit imbolyog, de felülni még nem tud magától. A két alsó foga már kibújt és most jön fent is, de nem a középsők,hanem a mellette lévő. Egy kis vámpír lesz. :) :)

A reggeli és vacsi tápszer, a tízórait és az ebédet már kiváltottuk. Szerencsére mindent nagyon szeret. Hetente 3x vagy 4x kap húsos /csirke, disznó, marha/ főzeléket is.

2009. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Még mielőtt megszólna valaki, hogy miért adok marha és disznóhúst is a fiamnak. Üveges bébiétel, ami 4 hónapos kortól adható. :)

2009. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!