Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babával lehet lagziba...

7 hós babával lehet lagziba menni? Nem fogja nagyon megviselni?

Figyelt kérdés
Kb 100 km-re mennénk és este 6-kor van a vacsi.Nem tudom hogy menjek e vele vagy inkább hagyjam ki?Estére már elég nyügi szokott lenni.Szeretnék elmenni, de nem tudom hogy oldjam meg.Szopizik úgyhogy nem nagyon tudom másra hagyni.
2009. aug. 5. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A mi lagzinkban 2 baba is volt (igaz, mi uzsonnával kezdtük 14 órakor, utánna volt a templom és a vacsora). Az egyiket hazaküldték a nagyival, amikor azok jöttek gratulálni, a másik pár maradt amíg tudott, a lány félrement szoptatni, volt egy helyiség, ahol zavartalanul megoldhatta. Kérdezd rá nyugodtan.

Esetleg vegyetek ki vmilyen szobát a közelben, és ha van vki, aki veletek tudna menni, és tud rá vigyázni, akkor mind a 2-en tudtok nyugodtan szórakozni. Éjjel meg szól, amikor ébredezik, hogy tudj odamenni szoptatni.

2009. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi 3 és hat és fél hósan is voltunk lagziban. (unokatesóm és tesóm lagziján) Első a faluban volt, polgárin ébren volt a templomit átaludta, után hazavittem szopizni és vacsi végéig kibírta. Hat és fél hósan ébren volt végig, élvezte is mert volt mit nézni, itt is hazavittem templomi után szopizni, evett aztán kicsit a levesből a vacsin, és kb fél kilencig bírta. Nem volt gond.

Ha van hol megszoptasd, és el tud aludni a kocsiban (hazafelére gondolok), akkor nyugodtan menjetek.

2009. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fotucsok ***** válasza:

Mi most hétvégén voltunk 3 hónapos babunkkal esküvőn. Vittük a nagymamit éjszakára. Ráadásul messzire mentünk, de átaludta az odautat az autóban. ott 3 óránként etettem, de amúgy ott "bandázott" a barátainkkal. Este evés után elaludt, és othagytam a szálláson a mamival, mi meg a férjemmel reggelig mulattunk. Ha bármi lett volna szólt volna anyukám, de reggelig aludt.

Igaz a polgári szertartásról és a vacsiról lemaradtam a szopik miatt, de azért később ettem.

szóval szerintem menjetek nyugodtan.

2009. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, így már bátrabban belevágok.
2009. aug. 5. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!