Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha babám hamarabb állt fel,...

Ha babám hamarabb állt fel, hamarabb is kezd járni majd?

Figyelt kérdés

5 hónapos volt mikor felállt a kiságyban először.Most 6 hónapos múlt és már nagyon könnyedén áll fel.Nem felhúzza magát hanem csak támasztja a kezével.Oldalra lépeget néhányat.Anyukám szerint már 10 hónaposan menni fog egyedül.Szerintetek?

Nem erőltettünk nála semmit soha.Egyedül csinálja.Soha nem fogtam meg a kezét és járattam!


2012. okt. 7. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem feltétlenül, de elképzelhető.

(Egyébként: "Nem felhúzza magát hanem csak támasztja a kezével." Vagyis ti állítjátok fel, ő pedig megkapaszkodik, vagy hogy? Bocsi, hogy értetlenkedek, de ez nekem nem teljesen tiszta. :S)

2012. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszolónak: Magyarán ő áll fel magától, a kezével ő támaszkodik meg akárminek, hogy ne essen el. Legalábbis szerintem.

Lehet, hogy stabilan fog járni 10 hónaposan, de az is lehet, hogy később.

2012. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

2-es, lehet, hogy igazad van, engem az zavart meg, hogy a kérdező odaírta, hogy nem húzza fel magát.

2012. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ahogy a kettes válaszoló írta.Támaszkodik a kezeivel, hogy ne essen el.Kb. egy hete csinálja így.Előtte csak úgy tudott felállni ha stabil valamibe meg tudott kapaszkodni és felhúzni magát.

Köszi a válaszokat!:)

2012. okt. 7. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Én nem azon kattognék, hogy mikor fog elkezdeni járni, hanem hogy kússzon, másszon minél tovább, mert rettentő fontos lenne mind testi, mind szellemi fejlődése szempontjából.
2012. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én sem kattogok ez csak egy kérdés. Amúgy meg egyáltalán nem érdekel, hogy te mit tennél a helyemben.Ha már itt tartunk ki mit tenne a másik helyében, én a te helyedben a kérdésekre inkább válaszolnék.Ha meg nem tudok akkor befogom a szám.

Mászik is a lányom.Sőt ez a fő mozgása szobától szobáig.

2012. okt. 7. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém nem tanult meg 3 hónap alatt járni. 9 hónapos kora óta áll, most töltötte az 1-et és csak most próbálkozik a kapaszkodás nélküli állással, de csak kb. 10mp-ig.

Amit pedig írtam a mászásról, csak jóindulatból írtam. Ismerek olyat, akinél galibát okozott a korai járás. De ha támadásnak veszed, akkor lelked rajta. Mit bánom én.

5-ös voltam.

2012. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 6 hónaposan állt fel először, és 9 hónaposan indult el, szóval, igen, hamarabb is kezdett járni, mint az átlag. Ő kb 4,5 hónapon keresztül mászott, 5,5 hónapos korától, míg úgy 10 hónapos nem lett, addigra váltotta ki teljesen a járás a mászást. Szóval emiatt sem aggódnék a helyedben, hiszen ha már mászik, akkor ha el is indul úgy 9 hónapos kora körül, akkor is meglesz jópár hónap mászás.
2012. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!