Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A hiperaktív gyerekek valóban...

A hiperaktív gyerekek valóban hamarabb kezdenek el járni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2011. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Saját példánkkal szolgálnék:a kisfiam kb 8 hónaposan állt fel,13 hónaposan indult el,2,5 évesen beszélt mondatokban egyik napról a másikra.

Lábujjhegyen járt kb 4 éves koráig,csetlett-botlott,most majdnem 6 éves és nagyon csoszog.

Extrém sírós,extrém nyugtalan,extrém rosszul evő és rosszul alvó baba volt.MOst is alvásproblémás nagyon.


A kislányom felállt 6,5 hónaposan ,elindult 10 hónaposan,nyugodt,kiegyensúlyozott,jól alvó ,bár nagy mozgásigényű.

Elvittem felméretni,azt mondták nagyon összehangolt a finommotorikája ,nem valószínűsítették,hogy lesz olyan problémája mint a bátyjának van.

2011. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok :A lényeget lehagytam,a kisfiam hiperaktív.
2011. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak mert azt olvastam, hogy a felgyorsult mozgásfejlődés, és bizonyos mozgásformák kimaradása lehet a hiperaktivitás egyik jele.
2011. dec. 23. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen lehet az egyik jele valóban,de több tünetet együttesen kell nézni.


Milyen az étvágya,hogy alszik ,mennyire nyugtalan,leköthető e ?

2011. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az étvágya nagyon jó, le lehet kötni játékokkal. Éjszaka nyugtalanul alszik, dobálja magát. Délután alszik még 1-2 órát. Így összesen napi 11-13 óra alvás.
2011. dec. 23. 17:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és nyugodt gyerek, mostanában van csak egy-két "hisztije", ha nem kap meg valamit, de könnyen ki lehet belőle zökkenteni.
2011. dec. 23. 17:05
 8/8 anonim válasza:
A hiperaktiv gyerek max a szulo ideget fogja meg enni hamarabb;)....bocsi az ekezetek miatt
2012. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!