Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amelyik baba sokat van hason,...

Amelyik baba sokat van hason, az tényleg hamarabb fog kúszni, mászni és járni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

ez jó kérdés!

nézzük meg és hasonlitsd majd össze !


a lányom utált! hason lenni Ő

félévesen forgott mindkét 4,6 hósan egyirányba

7 hósan kúszott 9.5 hósan mászott járni kapaszkodva 11 hósan kezdett önállóan segitség nélkül 13 hósan.


egyáltalán nem volt hason szinte soha.

2011. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4.5 akart lenni az a 4.6 melléütöttem.
2011. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom utált hason lenni és nem is sokat volt hason. 15 hetesen megfordult hátróé hasra, pár bap múlva vissza is sikerült. 5 hónapos még nem volt forogva közlekedett. 7 hónaposan elkezdett mászni és 8 hónaposan felállt. Szerintem nincs összefüggés, de ez csak az én véleményem.
2011. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amelyik baba sokat van hason, annak VAN ALKALMA azokat a készségeket kifejleszteni és azokat az izmokat erősíteni, amiket csak hason lehet. Nem hamarabb, hanem épp akkor, amikor kell.


Nem lóverseny ez. Nem az a lényeg, hogy a baba hamarabb csinálja, mint a másik anyuka babája. Hanem az a lényeg, hogy ne maradjon ki semmilyen mozgásforma, és minden nagyjából abban az időben történjen, amikor kell. Így fog a baba izomzata és csontozata optimálisan fejlődni, erősödni.


(Pl a idő előtt ültetik, akkor esélyes a korai gerincferdülés...)

2011. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok


valójában én se versenyhelyzetet akartam teremteni csak mivel egyáltalán nem volt hason igy képzelhető el hogy kimaradtak olyan mozgásformák olyan izmok fejlődése amik elősegithették volna a következő mozgás elsajátitását esetleg gyorsabban mint igy.


szóval kicsit valóban félreérthető volt hogy igy írtam le.

2011. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 hetes korától hason aludt (hasfájós volt) és ébren is rengeteget raktuk őt hasra. 4 hónaposan megfordult hasról hátra, 2 hét múlva hátról hasra, 5 hónaposan elkezdett kúszni, 6 hónaposan elkezdett mászni, 7 hónaposan felállt, de járni önállóan csak 13 hónaposan kezdett. 1 éves szülinapja előtt kezdett el egyáltalán csak kapaszkodva lépegetni, de nagyon bizonytalan volt.
2011. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon hasfájós baba volt, sokat volt hason és nagyon szeretett is. 6 hetesen kinyomta magát mint a gyík :) megnézte a Fülest.

3 hónaposan forgott mindegyik irányba. 5 hónaposan felült, 6 hónapos volt kereken mikor elkezdett mászni :) olyan édi volt. 2 napig hintázott aztán egyszercsak beindult. 7 hó 1 naposan felállt, majd 8 hónaposan lépegetett. Végleges önálló elindulása mikor már nem csaltuk, hanem tényleg önállóan saját akaratából közlekedett 11 hónap betöltése után nem sokkal volt.


De nem lóverseny. :) 18 évesen ki a fenét érdekel, hogy mikor mit csinált. Ő nyüzsi volt már a hasamban is...így nem csodálkoztam rajta.


CSAK hogy legyen viszonyítási alap a sokat hason levő babáról.

2011. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!