Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha egy fiú jó képű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú jó képű, helyes, akkor jó eséllyel indul hogy egy lánnyal összejöjjön? Gondolom nem jelenti azt hogy egyből járni fog velem? Esetleg a jó külső, csak arra jó hogy hamarabb áll velem szóba, csak egy jó pont.

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy a másik fél vonzónak találjon, szerintem alap dolog egy kapcsolat kialakulásához. Közel sem elegendő, legalábbis az értelmes nőknek nem. Mellesleg, szerintem ne ezen agyalj, inkább hívd el találkozni azt, aki tetszik neked, ismerjétek meg egymást, és akkor majd úgyis alakulnak a dolgok.
2012. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.igy van.
2012. szept. 20. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért meg is kell ám szólalni :)
2012. szept. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy jó pont, hamarabb áll veled szóba, de messze nem elég semmihez. Volt, hogy randiztam nagyon helyes sráccal, de nyámnyila volt, a randi végére már alig vártam, hogy megszabaduljak végre tőle! Sokkal fontosabb a személyiség és az intelligencia, mint ahogy azt a legtöbben gondolják...
2012. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen arra jo, azonfelul, ha pocsek a szemelyiseged nem ersz vele semmit.
2012. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!