Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám most 3 -hós ma vettem...

A babám most 3 -hós ma vettem észre, hogy a kis tokája alatt ki van dörzsölödve neki, mert rálóg nagyon a nyakára . Nagyon piros neki valakinek volt már ilyen? Védőnőt hívtam azt mondta kenjem sudocremmel.

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 19:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

1.vagyok:igazán nincs mit szívesen segítettem!


ami eszembe jutott mert itt írta valaki a hintőport.nekem az annyira egy értelmű mert én mind a két gyerekemmel azt használom testápoló helyett és olyan szép selymes a bőrük tőle.de ha te ragaszkodsz a testápolóhoz akkor is a hajlatokat nyugodtan hintsed neki porral pláne még ilyen pici nem tud szellőzni!sőt ha nagyobb lesz akkor is a hajlatokat minumim de lehet egész testet is pláne nyáron mikor ők is megizzadnak picit.

2012. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nekem itthon csak Johnsons hintőporom van ,de még ki se bontottuk akkor azt is használhatom ? Mondjuk tegnap bekentem neki sudoval és már halványodott sokat.Mikor megszületett akkor a kis nunija volt piros azt is kenegettem,de elmúlt az is már szerencsére. Olyan érzékeny a kis bőre.Picit hozzáér a pisi már pirúl.pedig gyakran pelusozom.
2012. okt. 8. 21:03
 13/19 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Nekem szigorúan megtiltotta a gyerekorvos és a védőnő is a hintőpor használatát. Az a legújabb elmélet, hogy belélegzik a picik és az nem túl szerencsés. Szerintem ez egy kicsit túlzás, mindenesetre és nem merem használni. A folyékony hintőport nem ismerem, az lehet hogy jó.

Én csak a józan paraszti észre hagyatkozva kentem vékonyan, mert nekem sem esne jól, ha bepállna a bőröm a sok krémtől.

2012. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, én használtam a babámra Johnson's-t is, az is jó volt, csak én nem annyira használtam szívesen, szerintem túl erős az illata egy babának.

Szerintem erős túlzás, hogy egyáltalán nem szabad hintőport használni belégzés miatt. Természetesen oda kell figyelni, hogy ne menjen a baba orrába/szájába/szemébe. Én úgy szoktam, hogy a kezembe szórom a hintőport (távol a baba arcától), és a kezemből kenem a nyakára.

2012. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
9-esnek van igaza. Hintőpor kell, nem krém. Az én kislányommal is jártunk így, én csak hintőport raktam rá és elmúlt. Összeér a bőr, megizzad és kipirosodik, de szinte eleven is tud lenni. Ezért nem jó rá a krém. Csak a hintőpor, de abból is inkább a gyógyszertári sztem, én azt használtam még ilyen idősen. Az én babám 1 éves kora alatt a Johnson termékektől kiütéses lett.
2012. okt. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Akkor Johnsont nem használunk már látom .Szerencsére már múlik neki szépen bekentem sudocremmel. Köszönöm szépen a válaszokat / tanácsokat.
2012. okt. 12. 11:01
 17/19 anonim ***** válasza:

1.vagyok megint.


én a lányomnál is és most a pici fiammal is johnsons hintőport használok első perctől kezdve.

és semmi bajuk.szóval minden szülőnek meg kell tapasztalnia a saját bábájának mi a jó,mit szeret a bőre!

úgyhogy nyugodtan használhatsz johnsons hintőport és termékeket.ha nem bírja a bőre a picinek akkor nagyon hamar pár nap alatt kiderül.


jó babázást neked!!! :)

2012. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat . Már helyre jött a kislányom ki tokája :)Most már még husisabb és jobban oda figyelek.Minden fürdés után jól bekenem a kis hajlatait .
2012. okt. 29. 22:07
 19/19 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy végül mit választottál? Mármint mivel kened?
2012. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!