Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztetitek ilyen...

Mibe öltöztetitek ilyen időben 2 hónapos babátokat a mózeskosárban ha sétálni mentek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Reggel vittük a bátyját az oviba, elég hűvös volt, volt rajta egy rugi, egy meleg plüss kabát, a hozzávaló nadrággal, egy vastag zokni, egy vékonyabb sapka meg egy takaró. Jól érezte magát:)
2012. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor jó, hasonlóan öltöztettem.

Egy rövidujjú body, rajta egy rugi, azon egy plüss naci és kiskabát, sapka és 2 baba polártakaró. Kezdő vagyok, féltem, nehogy megfázzon. :)

2012. okt. 8. 11:44
 3/9 anonim ***** válasza:
rövid ujjú body, rajta rugi, ezen egy hálózsák ami nem bélelt, de melegen tartja alul-felül, és ezen egy vastag horgolt takaró. +sapi
2012. okt. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body, ujjatlan rugi, cipzáros melegítőfelső, vékony zokni, vékony takaró. Én már nem használom a mózest, mert szeret nézelődni és így a hordozót használom.
2012. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A vékony sapka kimaradt. :)
2012. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

és a hordozóban alszik is séta közben, vagy csak nézelődik?

A mi lányunk kocsiban imád benne aludni, lehet én is kipróbálom sétánál, mert ő is unatkozik a mózesben amíg ébren van és ezt sírással jelzi :(

2012. okt. 9. 10:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézelődik ameddig csak bír. Nagyon küzd a lelkem, hogy ébren maradjon, mert érdekes neki a táj, de győz az álmosság és elalszik. :)
2012. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De jó Nektek! Nekem csak hason hajlandó elaludni a babakocsiban (itthon kizárólag ölben - ezt nagyon elszúrtuk), de úgy kb. 1 perc alatt. Ha hanyatt fekve tologatom, akkor nézelődik szép csendben pár percig, aztán elkezd sírni. :( Pedig olyan jó lenne séta közben nézni a pofiját. :)
2012. okt. 11. 20:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő még nem olyan kíváncsi. Szerintem minden héten próbáld meg 1x, és hátha egyik alkalommal tetszeni fog neki. Vagy az otthoni alvás után vidd le, amikor már nem fáradt, így talán nem lesz kedve aludni és hátha nézelődik nyugiban. :D
2012. okt. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!