Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért nem lehet...

Szerintetek miért nem lehet eladni a kisméretű babaruhákat?

Figyelt kérdés
Van egy pár darab gyönyörű 62-es méretű babaruhám,plüss tipegő,gyönyörű kardigán,full extrás levegőztető overál....nem adom drágán,mégsem megy el.Szerintetek miért?

2012. okt. 9. 10:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mennyiert adod oket?
2012. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%

nagyon egyszerü a válasz .


sajnos azért mert amikor a sok kismama tervezi a babát még van pénz megvenni újonnan a drágát - sokan félnek használtat venni ez még dob rajta- aztán az első év felé már elfogy a lendület és akkor kezdenek turizni vaterázni.


ha meg nem első gyerekes már van ruha és kap is még ajándékba boldog boldogtalantól és azért nem veszi meg.


Nekem is sok gyönyörü darabom van itt áll dobozokban de inkább elajándékozom majd barátoknak és adomány csomagot is állítottam össze.


Én támogatok egy kisgyerekes családot mindig küldök ruhacsomagot . így tudok selejtezni de eladni nem sikerült még .

2012. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
pl 4 plüss tipegő,1 kis farmer naci,kis farmer ruha,1 kötött kardigán együtt 3500ft.A kis FIXONI thermo overált(plüss,pihepuha,nagyon meleg,gyönyörű,10 ezer felett vettem a Brendonban:( ,azt 3900ft-ért hirdetem....ezek magas árak????
2012. okt. 9. 10:31
 4/22 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van Kedves 2. :(((

Szomorú vagyok :( ,mert tényleg nagyon szép újszerű darabok...

2012. okt. 9. 10:33
 5/22 anonim ***** válasza:

2. vagyok .


nem magas. ált. jellemző hogy féláron szokták adni a használt de jó állapotú rucikat.


én is négyezerért árulok egy C&A -s overallt- bár az 80-s méretü- de senkinek se kell . újonnan tavaly 8.000,- vettem. csak lapát nem volt mellé - ásd el magad felszerelés gyanánt- mert megszabadulni nem tudok tőle eladhatatlan pedig alig hordta a kisfiam. -

2012. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem lehet eladni én se tudom a fiam kinőtt ruháit eladni nekem 4 zsák ruha van 56-80as méretig szintén kabát overál meg mindenféle...
2012. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
:((((((((((
2012. okt. 9. 10:38
 8/22 anonim ***** válasza:

az a baj hogy én pl. postázni se tudom - teszvesz vatera kilőve ezáltal. mert km-ekre van olyan posta ahol csomagot adhatok fel. egy kis apró postánk van és több km-re a nagy ahol beveszik a csomagot. hiába reklamáltam ezügyben süket fülekre találtam.

tehát ha találnék is vevőt csak súlykorláttal adhatok fel -boríték- dobozt már nem . úgy meg nem éri meg.


de próbáljátok meg kiírni a rendelőkben és talán érdemes közösségi oldalra is feltenni a megosztók közt lehet találtok olyat aki megvenné v. cserélne .


csak tipp volt .

2012. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo vagyok :)

Engem erdekelt volna, de mar annyi szep ruhaja van, hogy alig fert be a szekrenybe. De azert kuldenel egy linket, vaterasat vagy vmiyet, hogy meg tudjam nezni?:)

Felteve, ha kislany ruakrol van szo:)

Decemberben fog szuletni.

2012. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Érdekes,mert a nagyobb méretek nagyon hamar elmentek!De a kicsik itt vannak,pedig azok még szebb állapotúak,mert ugye abban csak fekszik a baba,tehát használva nincs is :(
2012. okt. 9. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!