Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért nem lehet...

Szerintetek miért nem lehet eladni a kisméretű babaruhákat?

Figyelt kérdés
Van egy pár darab gyönyörű 62-es méretű babaruhám,plüss tipegő,gyönyörű kardigán,full extrás levegőztető overál....nem adom drágán,mégsem megy el.Szerintetek miért?

2012. okt. 9. 10:27
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Kedves Első!


átküldtem....:)

2012. okt. 9. 10:44
 12/22 anonim ***** válasza:

Igen tudom . Ők még nem hordják el a ruhákat.


próbáld meg elcserélni v. nem is tudom attól függ h. tudod -e tárolni még évekig mert szerintem ebben nem lesz javulás belátható időn belül szv. nem változik a gondolkodásmód.


én már túljutottam ezen és inkább elajándékozom. a pénztárcám bánja a szívem nem . sok olyan család van akinek leég a háza odalesz mindenük - magyarok dolgozók becsületesek . - ha felhívod a tv2-t mindig van ilyen a hiradóban is sokszor Ők megoldják az adományok eljuttatását .


érdemi megoldást nem tudok . eldugultam. :D

2012. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

meg még valamit elfelejtetek, hogy jön be Angliából a sok ruha, 2000 ft-os kilós árban!!!

Szóval aki megteheti úgyis megveszi brendonban az újat, aki meg nem, azz elmegy a babájával turizni.


No meg az van, hogy nekem pont 62-es méretet hord most a babám. Megveszem tőled 4ezerért azt az overállt, és ráadom mondjuk 10x... jobb esetben....tuti nem éri meg.

Tényleg jobban jársz, ha elmész bababörzére, és ott hasonló minőségű cuccokra elcseréled!

2012. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a 2. válaszolónak igaza van. Az én kislányom 2 hónapos, de még nem bírtam rávenni magam, hogy használt ruhát vegyek neki, inkább gyakrabban mosok.
2012. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nekünk az az overál volt a kedvencünk...:)

Azt tudtam a legjobban kihasználni,babakocsiban tökéletes,mert puha,és meleg,és nagyon kényelmes a gyerkőcnek.Amíg -5 fok nem volt,addig csak azt hordtuk...egy kis pléddel.A nagy vastag overál nem volt olyan kényelmes,nem tudott mozogni benne,utálta...nekem nagyon megérte azt a 10 ezret anno...

2012. okt. 9. 11:18
 16/22 A kérdező kommentje:

Én anno nem nagyon vettem újat,hanem kaptam,mint ezeket is..kivéve az overált:)

Csak használtat vettem és ugyanoda mentem vele,mert 1-2 hónapig volt csak jó rá:( Bababizományiban dolgoztam előtte :D,csodás darabokra tudtam szert tenni ...

2012. okt. 9. 11:20
 17/22 anonim ***** válasza:

Esetleg nézz szét a Facebookon,hogy a környékeden van-e baba-mama börzés oldal,gyerekruhás oldal.Általában minden településnek van ilyen oldala.Én is így adtam el sok mindent,mert a Vaterán a postaköltség miatt nem igazán ment el.A mi városunknak több oldala is van van ahol méret szerinti albumokba lehet feltölteni rucikat,van ahol te csinálsz saját albumot és abba mehet az összes ruhácska.


Esetleg baba börzén is megpróbálhatod eladni ill. a baba bizományi is lehet megoldás,de ott elég alacsony árakon veszik át és fizetni csak eladás után szoktak.

2012. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én szinte mindent használtan vettem ,most éves, ez a 62-74 ig méret kimaradt mert még jók voltak a kisebbek majd a nagyobbak,egyet kettőt vettem és nem láttam értelmét mert alig hordta ,az időszak olyan volt ha kicsit kisebb rá a nadrág sem baj 3/4 es lett:) elvégre nyár volt ,most meg van 86 os ruhája is ami nagy ,felhajtom az ujját ,felhajtom a szárát és nadrágtartót kap,nagyon csini nem slampi, de sokáig tudja hordani ezeket.
2012. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

1. Mert szép állapotban vannak még ebben a korban, és nyilván senki nem akarja 50 - 100 Ft-okért adni, mint ahogyan én sem.

2. Horrorisztikus postaköltség.

3. Ha ezeket összedobod, elmégy a boltba és újonnan megveszed... :S


Nagyon sajnáltam én is, mert pl. 1 bodyt 1000-1500 Ft-ért vettem, amit hamar kinőtt, és még ki sincs bolyholódva, de néhányat odaadtam az anyaotthonba, mivel nincs ismerősöm, akinek tovább adhatnám.

2012. okt. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Csak a saját tapasztalataim:

-éppen ma vettem a tescoban új body-kat a babámnak (80-as méret), 345 Ft volt darabja.

-overallt, egyéb téli cuccokat majd mostanában fogok beszerezni csakis angol turiból, mert kilónként 3000 körül (ahogy írta vki) és minőségben meg stílusban is, sajnos kevés más dolog rúg nálam labdába. Eleve nem szeretek (nem is tudnék) több tízezreket minden szezonban elkölteni. Ez van sajnos, és biztos mások is vannak így. A pici ruháknak meg tényleg idejük sincs elhasználódni, így arra eleve kisebb a kereslet talán.

2012. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!