Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos,1.5 honapja bolcsib...

11 honapos,1.5 honapja bolcsibe jar. Kb.2-3 hete, azt szeretne, hogy egyfolytaban a kezemben legyen, ha lerakom, hiaba maradok mellette, ketsegbe esetten uvolt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
mit tegyek?mar nagyon faj a csuklom meg a hatam...miert sir ennyire?ott vagyok mellette.miert?
2012. okt. 9. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rájött, hogy nem vagy ott mindig mellette és ha elkap, nem enged :-)

Nekem is csinálta egy ideig a kisfiam, pedig ő 2 éves múlt, amikor bölcsibe ment. Szerintem ez természetes. Lassan majd elmúlik, csak kicsi még.

2012. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hiányzol Neki, megpróbálja bepótolni a külön töltött időt, és egy ekkora babának szüksége van a testkontaktusra, nem mindig elég ha "csak" mellette vagy.

Próbáld meg a mei tait, vagy csatos hordozót, így ő is megkapja, amire szüksége van és a Te csuklód, karod, hátad is kíméled:).

2012. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nagyon korán került bölcsibe,neki még az anyukája mellett lenne a helye.de tudom a kényszer nagy úr.szegény még nagyon kicsi,nem könnyű neki feldolgozni,hogy nem vagy mindig vele.bölcsi után már ne foglalkozz senki mással,csak a gyerekkel.hétvégén is amennyit csak tudsz legyél vele,minőségi időt töltsél vele.és biztosítsd róla,hogy szereted
2012. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!